Empire Architect Full İndir (v1.61) Oyun indir

Oyun / 27 May 2017

Empire mimar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İmparatorluğu mimarı, eski bir şehir oluşturma gerçek zamanlı strateji oyunudur, iyi bir önlem için serpilir ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: batholith Entertainment

Publisher: batholith Entertainment

sürüm tarihi: 6 Eki, 2017

tür: simülasyon, strateji, rahat, rpg, bina, yönetim, rts

Empire Mimar, büyük stratejilerin elemanları ile iyi bir önlem almak için serpilirken antik bir şehir oluşturma gerçek zamanlı strateji oyunudur. Kampanya, tarihi Roma İmparatorluğu'nda belirlenir ve özel oyun seviyeleri ılımlı olarak oluşturulur. Konularınız üzerinde sınırlı kontrolünüz var, bu nedenle ana odak noktanız, şehrinizi oluşturmak, kaynakları yönetmek, tanrıları yatıştırmak, insanları eğitmek, insanları mutlu etmek, insanlarla her şey gibi olaylarla uğraşmak dışarı! Kendini savun ve olabildiğince tekrar savaş!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Eski bir kültürün kontrolünü ele geçirin (şu ana kadar sadece Roma, ancak mümkünse daha fazla eklemeyi çok isterim). İnsanlarınızın kaynakları toplamasını ve onlarla daha karmaşık bir mal üretmesini sağlayın. Tanrıları din sisteminden ayırın ya da onları görmezden gelirseniz, gazaplarını hissedin. İnsanlarınızı daha iyi işler almak için eğitin. Kitleleri eğlence sisteminden eğlendirin veya şehirinizde sorunlara neden oluyor. Su sistemiyle şehriniz boyunca suyu dağıtın. İnsanları sağlık sistemiyle sağlıklı tutun. Hem yurtiçi hem de yurtdışında ticaret yollarını açın ve ticaret yapın. Teknoloji ağaçlarında araştırma yükseltmeleri. Özel hava sistemimizde kendilerini kendilerini savaşın. İşlemsel olarak oluşturulan özel haritalar üzerine inşa edin. 12 seviye tarihi kampanyada savaş yapın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2200k i3 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel Entegre HD5000 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 400 MB Mevcut alan Ek notlar: Direct x 10.1
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
26
TELİF HAKKI İHLALİ