Empire Full İndir Oyun indir

Demiryolu İmparatorluğu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Demiryolu İmparatorluğu - Demiryolu İmparatorluğu'nda, ayrıntılı ve geniş çaplı bir demiryolu ağı oluşturacaksınız, olağanüstü detaylarda modellenmiş 40'tan fazla farklı trenin satın alın ve satın alın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gaming Minds Studios

Publisher: Kalypso Media Digital

sürüm tarihi: 26 jan, 2018

Tür: strateji, yönetim, simülasyon, bina

Amerika Birleşik Devletleri, 1830: 'Yeni dünya' yükselişinde. Endüstri patlıyor ve yarışın tüm Kuzey Amerika'daki en baskın ve güçlü demiryolu imparatorluğunu belirlemek için yanıyor. Şirketinizi 20. yüzyıla götürürken rakiplerinizi belirleme ve kaçırma zamanı geldi!

Demiryolu İmparatorluğu'nda, ayrıntılı ve geniş çaplı bir ray ağı oluşturacaksınız, olağanüstü ayrıntılara göre modellenen 40 farklı trenin satın alın ve tren istasyonlarını, bakım yapılarını, fabrikalarını ve turistik mekanlarını satın almak veya inşa etmek için satın alacaksınız. rekabet. Ayrıca, verimli bir tren hizmeti sağlamak istiyorsanız, işgücünüzü de işe almanız ve yönetmeniz gerekirse, aynı zamanda mekanik iyileştirmelerden trenlerin kendilerini işyerindeki altyapılara ve gelişmiş olanaklara kadar teknolojik yeniliklerin beş aşamasında ilerledikçe, mekanik iyileştirmelerden çalıştığı 300'den fazla teknolojiyi geliştirirsiniz. .

Ancak, sadece zirveye giden yolunuzu oluşturamaz ve araştıramazsınız - rekabet asla uyumaz ve işinizi yolda tutmak için üç rakip tycoons'a kadar hayatta kalmak zorunda kalacaksınız. Üste ulaşmak için, rakiplerinizi baskınlar ve endüstriyel casusluk yoluyla saldırır ve sabote ederken daha fazla cutthroat taktiklerine başvurmanız gerekebilir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.6 GHz veya AMD Phenom II X4 @ 3.2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX460 veya AMD Radeon HD5870 (Shader Model 5.0 ile 1024MB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 7 GB mevcut alan Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX 4100 @ 3.6 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 680 veya AMD RADEON HD7970 veya daha iyisi (2048MB VRAM veya daha fazlası, Shader Model 5.0 ile) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 7 GB mevcut alan Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ