Enceladus Full İndir Oyun indir

Enceladus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Enceladus, PlayStation & Amp tarafından ilham alan bir çekimdir; Satürn dönem ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Storybird, Julien Rocca

Publisher: oyunuma bak, dijital fiş

sürüm tarihi: 1 Kas, 2017

tür: eylem, atıcı

"İnsan tarihindeki yolun aşağısında, uzay-zamandaki bir anormallik, Saturn'un ayından birinde göründü: Engel.

Bilinmeyen bir kökenin uzay gemileri, insan filosunu şaşırtarak götürün. Gerçek bir soykırım.

Earth ayrıca saldırı ve yalnızca küçük bir grup tarafından boğulmuş gibi görünüyor, engelce yöneticisi yakınında izcilikten kaçındı. Ayın buzlu yüzeyini onaylayarak, bir sayaç saldırısının bir son umudunun başka bir dünyadan yine son bir umudun var. "

Enceladus, PlayStation & Amp tarafından ilham alan bir çekimdir; Satürn dönemi, mekanik oyun ve modern sanatsal stil ile infüzyon.

Kullanımı kolay, 7 seviyeyi yenmek için beceri gerekecektir.

Oyuncu, enerji patlaması yapabilen veya çok güçlü bir lazeri kanallaştırmak için bir uzay gemisi olan "Frost", «Frost» denetimini alır. Ayrıca, kendinizi beladan çıkarmak için ideal olan güçlü bir patlamayı tetikleme yeteneğine sahiptir.

«Frost" ın bir numaralı varlığı, teleport yeteneğidir. Basit bir düğmeye basıldığında, hala kendinizi savunurken bir donun hayalet oluşturmak mümkündür. Bu aynı düğmeyi bırakarak «Frost» hayaletin bulunduğu yere ışınlanıyor.

Bu teknoloji daha hızlı hareket etmenizi sağlar, ezici çekimleri atlatmak, aynı zamanda erişilemez bölgelere aktarmak için.

Teleportasyonun pratik gerektirmesi gerekiyor, ancak bir kez «Frost» ustalaştı, yok etmek için çok daha zorlaşıyor.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel 1.60ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core 3.10Ghz Bellek: 16 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ