End Of The Mine Full İndir Oyun indir

Oyun / 29 Ekim 2016

mayın sonu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Madenin sonu - Siz değerli kaynakları kazıdan uzak bir gezegende madencidir. Diğer madencilerle rahatlatıcı bir geceden sonra, onları ve koloniyi bulmak için uyanıksınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Skirmish Entertainment

Publisher: Skirmish Entertainment

sürüm tarihi: 28 Ekim, 2016

tür: eylem, macera

Maden'e hoş geldiniz!

Madenin sonu, benzersiz bir sanat tarzı olan ve korku ve bilim kurgu türlerinden ilham alan 2B sidescrolling platformerdir. Bir tokat mizah, canavar düşmanları ve patronların bolluğu ile temperlenir ve sevimli karakterler, madenin sonu bir tür deneyimden biri sunacağından emin olabilirsiniz.

Uzak bir gezegende değerli kaynaklar kazınan bir madencidir. Diğer madencilerinizle rahatlatıcı bir geceden sonra, onların gittiğini ve eve çağırdığınız koloni terkedilmiş bulmak için uyanıksınız. Sadece sadık arkadaşlarınızla Camm-E'ye yardım etmek için, şimdi arkadaşlarınızı arayarak bu şimdi ıssız gezegenin madenlerine girmelisiniz - ve cevaplar. Ama benim madenin karanlığına bakarken bile, yardım edemezsin ama merak ediyorum - madenin sonuna ulaşmak için gerekenlerin var mı?

Özellikler

Madenciye girin: Miner, arkadaşlarını ve gerçeği bulma misyonunda bir adamsın. Klavye / fare veya bir denetleyici kullanarak gezegenin içindeki yolunuzu çalıştırın, çizgi, atlayın ve vurun.

Derinlikleri keşfedin: Çoklu seviyelere ve 6 benzersiz ortamı olan 5 zorlu alanları keşfedin.

Silahınızı seçin: 8'in üzerinde güçlü silahla benim içindeki yolunuzu patlatın ve yeni özellikler ve daha da yıkıcı bir güç için onları yükseltin.

Mesleki tehlikeler: Maden sadece kaynaklardan daha fazlasıdır. Becerilerinize ve reflekslerinize meydan okumak için tasarlanmış 30'dan fazla farklı düşman ve 16 epik patron savaşına karşı yüzleşin!

Sky's Sınırı: Madenciliğin Jetpack'ini, artırma ve gezinerek de dahil olmak üzere çok yönlü hareket seçenekleri için kullanın.

partnerinize güvenin: Robotik Camm-E'nin yolculuğunda madenciye yardım edebilecek birden fazla işlevi vardır - bkz. Hepsini keşfedebilir misin?

Orijinal Puan: Madenin sonu, yetenekli Ian Bailey tarafından orijinal müzik ve sesler bulunur.

Sinematik: Madenin farklı sanat tarzının sonunda görsel olarak çarpıcı sinematiği izleyin.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: Intel Pentium 4 veya Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 8 GB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: Çekirdek i7 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 ve üstü, ATI Radeon HD Serisi 4650 ve daha yüksek, NVIDIA GeForce 2xx Serisi ve Yukarı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ