Escape Rosecliff Island Full İndir Oyun indir

Oyun / 30 May 2017

Rosecliff Adası full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kaçış Rosecliff Adası - Beklenmedik bir fırtına sizi gizemli ve uzak bir özel adada showwrecked bıraktı. ARAMA & AMP; Zekice Gizli Nesneleri bulun ve bulmacaları bulmak için çözün ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spintop Games

Publisher: Popcap Games, Inc.

sürüm tarihi: 15 Nis, 2009

tür: gündelik, gizli nesne, bulmaca, macera

Beklenmeyen bir fırtına sizi gizemli ve uzak bir özel adada showwrecked bıraktı. ARAMA & AMP; Akıllıca gizli nesneleri bulun ve adanın bir yolunu bulmak için bulmacaları çözün! Kaçmanıza yardımcı olacak eşyaları bulmak için 2500'den fazla gizli nesneyi bulma ve gizemli yerlerde bul!

Uzak RoseCliff Adası'ndan kaçmanıza yardımcı olmak için gerekli olan her yerden envanter öğelerini toplamak için 5 farklı tip mini oyun bulmacası oynayın. 3 farklı oyun modu oyna: adanın kaçış, sınırsız arama ve amp; Bul ve gizemli bonus oyunu.

Anahtar fetürleri: 2100'den fazla akıllıca gizli nesneyi bulun. Bir yolunu bulmak için 25 gizemli ada yerlerini keşfedin. Üç eğlenceli oyun modu: kaçış modu, sınırsız arama ve amp; Bul ve amp; Gizemli bir bonus oyunu. 5 eşsiz mini oyun oyna: maç 3, kelime arama, bulmaca rotasyon, hafıza maçı, yapboz artı benzersiz bir final bulmaca. İki bonus oyununu ortaya çıkarmak için tüm gizli kilitleri bulun. Mükemmel bir arama ve amp için gidin; Yüksek puanınızı yenmek için arka arkaya hız bonusu.

OS: Windows XP / Vista / 2000 İşlemci: 350MHz Pentium veya Büyük CPU Bellek: 256 MB RAM veya daha büyük Ses ve Grafikler: 16 bitlik grafikler ve ses kartı DirectX: DirectX 7 veya üstü Sabit Sürücü: 42 MB boş alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ