Escape: Sierra Leone Full İndir Oyun indir

Escape: Sierra Leone full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kaçış: Sierra Leone, tek kişilik bir keşif tabanlı hayatta kalma birinci şahıs oyunudur. Komple özgürlük, gerçekçilik, canlı bir dünya ile etkileşime girme ve hayır ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Reborn Games Inc.

Publisher: Reborn Games Inc.

sürüm tarihi: 5 Aralık 2016

tür: macera, simülasyon, hayatta kalma, açık dünya

Bu oyun şu anda erken erişimde bir betadır ve burada henüz listelenen tüm özellikleri içermeyebilir veya sadece kısmen yer tutucular olarak uygulanabilir. Bazı hatalar ve eksik içerik olacak. Son sekanslar şu anda eksik ve bir wIP. Geliştirme ilerledikçe daha fazla özellik ve varlık eklenecektir! Ayrıca, bu oyun çok zordur ve bir meydan okumadan hoşlanmadıkça satın alınmamalıdır.

Escape: Sierra Leone, tek kişilik bir keşif tabanlı hayatta kalma birinci şahıs oyunudur. Tam bir özgürlüğün etrafına odaklandı ve canlı bir dünyayla etkileşime giren, Sierra Leone kıyılarında, gerçek hayattan Muz Adaları'ndan gevşek bir şekilde bir ada zincirinde gerçekleşiyor. Keşfetmek, kavga etmek, hayatta kalmak ve kaçmak için yaklaşık 21 kilometrekarelik arazi vardır. Silahsız, malzeme yok, nereye gideceğimi hakkında hiçbir fikir yok - Bunları size kalmış. Nereye gideceğiniz, zorla hedefler veya görevler yok, hiçbir sihirli arayış okları yok.

Anahtar fetürleri: Sorunsuz bir şekilde, bir muzdan bir AK-47'ye kadar hayatta kalmanız gerekir. Görünmez duvarlar veya yükleme ekranları yoktur. Sürükleyici ve gerçekçi savaşa girin ... ya da sinsi türü iseniz, değil. Yaklaşık 21 kilometrekarelik el boyalı manzara ve bitki örtüsü, keşfedilecek bir ton alana sahiptir. Basit ve sezgisel bir 12 slot envanter sistemi kullanarak, hangi öğelerin saklanacağı ve geride bırakılacağı zorlu aramayı yapın. Gerçekçi mermi fiziği, yerçekimi, rüzgar ve hızdaki faktörler, hepsi penetrasyonu, hasarı ve doğruluğu etkileyebilir. Ölüm mermilerden daha fazla formda gelir; Hastalık, dehidrasyon, açlık, araba kazaları, yaban hayatı ve düşüşlerinden kaçının. 24 saatlik gün / gece döngüsü, değişken güçlü yönler, rüzgar ve 28 fazlı bir ay döngüsünü içeren bir hava durumu sistemi ile.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: X64 Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2.6 GHz veya daha hızlı Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA 760 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 25 GB mevcut alan Ek notlar: Sistem gereksinimleri erken erişimde yüksektir, ancak zamanla aşağı inmelidir. NiVida kartları, meslektaşlarının AMD kartlarından çok daha iyi performans gösteriyor gibi görünüyor. Linux, MAC ve 32 bit işletim sistemi daha sonraki bir tarihte desteklenecektir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: X64 Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 3.2 GHz veya daha hızlı Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 25 GB mevcut alan Ek notlar: Sistem gereksinimleri erken erişimde yüksektir, ancak zamanla aşağı inmelidir. NiVida kartları, meslektaşlarının AMD kartlarından çok daha iyi performans gösteriyor gibi görünüyor. Linux, MAC ve 32 bit işletim sistemi daha sonraki bir tarihte desteklenecektir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
54
TELİF HAKKI İHLALİ