Eschalon: Book III Full İndir Oyun indir

Eschalon: Kitap III full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Eschalon: Book III, geçmişinizin gizemini, crux taşlarının sırlarını, ve Orakur'un gerçekte kim olduğunu ortaya çıkarmaya çalıştıkça, trilolojiyi bir iklimsel sonuna getiriyor. Sen ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Basilisk Games

Publisher: Basilisk Games

sürüm tarihi: 14 Şub, 2014

tür: rpg, macera, dönüş tabanlı

Eschalon: Kitap III, geçmişinizin gizemini, crux taşlarının sırlarını, Crux taşlarının sırlarını ve ORakur'un gerçekte kim olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken trilolojiyi bir iklimsel sonuna getirir. Gerçek bir kalem ve kağıt RPG gibi hissetmek için tasarlanmış eşsiz bir rol yapma deneyiminde, sırları ve tehlike ile doldurulmuş sanal vahşi doğanın ve zindanların kilometresini geçeceksiniz.

Anahtar fetürleri: Bir destanın sonu! Eschalon Trilogy'deki son kitap hikayeyi epik bir sonuca getiriyor ve tüm sorularınıza cevap verilecek. Tabii ki, önceki oyunları hiç oynamasanız bile, kitabın III'in tamamen keyif alabileceğinden emin olduk. Düzinelerce fan istediği özellik ve motor ve kural kümesine güncellemeler. Yeniden işlenmiş fayans, yeni büyü efektleri ve gelişmiş ortam etkileri de dahil olmak üzere yüzlerce grafik güncellemesi. Güncellenmiş bir ses motoruyla Crystal-Clear HD seste yeni ses efektleri ve müzik. Yaratıklar için genişletilmiş istatistikler onlara yeni yetenekler, savunmalar ve güvenlik açıkları sunar. Muharebe yeni strateji seviyeleri gerektirir. Keşfetmeniz için yeni büyüler ve yüzlerce yeni öğe. Sırlar, bilmeceler, tuzaklar, hazine ve zafer ile dolu büyük bir dünya sizi bekliyor! Kitap III, GERÇEKTİRİLMİŞ "KOBİLLER İÇİN RPG" değildir. Hızlı düğmeye tıklayarak sizi burada kaydetmez. Eschalon, geçmişin en büyük RPG'lerine, sınırsız karakter geliştirme seçenekleri ve dünyayı istediğiniz gibi keşfetme özgürlüğü ile onurlandırır. Oyunun zorluğu karakterinize ölçeklendirmez.

Minimum: OS: Windows XP Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ