Eselmir and the five magical gifts Full İndir Oyun indir

eselmir ve beş büyülü hediyeler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Eselmir ve Beş Büyülü Hediye, 2B Noktası ve Tıklayan Macera Oyunu, Türün eski klasiklerinden ilham alan. Eselmir'in hikayesini ve beşini bulma yolculuğunu anlatıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Stelex Software

Publisher: Stelex Software

sürüm tarihi: 11 Jan, 2018

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Eselmir ve beş büyülü hediyeler 2B puandır ve türün eski klasiklerinden ilham alan macera oyunu tıklayın. Eselmir'in hikayesini ve Kral Theoson'un büyülü kaybedilen beş büyülü hediyeyi bulma yolculuğunu anlatıyor, oyuncunun her ayrıntıda okuan hayali bir dünyayı keşfetmesini sağlıyor. Biri öykü içindeki hikayelerden oluşan bir atipik ve zarif fantezi, diğerine kapalı.

Hikaye

, insanların gelişen şehirler inşa ettiği ve eski büyüler tarafından yönetilen engin bir fantastik dünyada, büyük anıtlar gelişmekte ve doğa periler ve gizemli yaratıklar tarafından yaşanıyor, Eselmir'in olağanüstü hikayesi gerçekleşiyor. Zaman tanrıçasına adanan bir rahip olan Eselmir, eski Pirin Yarışı, bir perinin demeğod soyundan ve doğudaki en yüksek dağlarda yaşayan ölümcül olan eski Pirin Yarışı'ya aittir. Bir gece, Eselmir, birçok kişinin kaderini değiştirebilecek tanrıçasından bir misyon alır: King Theoson'un, Pirin Medeniyetinin Progenitörünün, Ölümünün Ölümü, Mezarlığı Gizli Bir Yerinde Hazineleri ile birlikte gömüldü. bir daha asla bulunmadı.

Anahtar fetürleri: İlgi çekici bir 2D puan ve bulmacalar ve tasavvuf, nefes kesici manzaralar ve pitoresk karakterlerle dolaşmış bir macera oyunu. Eski mitoloji ve ortaçağ folklorundan ilham alan peri masallarının özgün bir karışımıdır. Büyülü eşyalar ve büyüleyici büyüleyici yerler dahil olmak üzere sayısız ve gelişen medeniyetlerle tüm kıtayı araştırıyor. Narnatif olarak zengin bir 2D işaret ve tıkırtı macera oyunu, parlak diyaloglar, gizem ve sihirle dolu. Düzinelerce ve onlarca bulmacalar ve birçoğunu toplamak ve etkileşime geçmek için birçok envanter nesnesi. 170'den fazla elle gösterilmiş ve dijital olarak renkli arka planlar, 140+ karakter ve 15+ saat oyun. Özel olarak oyun için oluşan orijinal film müziği. 40 Zorlu oyun içi başarılar ve bulmak için birkaç koleksiyon. DRM-FREE.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: 2.5 GHz (tek çekirdekli) veya 2 GHz (çift çekirdekli) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: En az 512 MB paylaşılan VRAM & AMP ile özel olmayan (paylaşılan) video kartı; OpenGL 2.0 desteği Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: açılan uyumlu ses kartı Ek Notlar: Oyun Çözünürlüğü 1024 × 768
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
99
TELİF HAKKI İHLALİ