Esports Life: Ep.1 – Dreams of Glory Full İndir (v1.1.95) Oyun indir

ESPORTS LIFE: EP.1 - Glory Free İndirin Rüyalar PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. ESPORTS LIFE: EP.1 - Glory'nin Hayalleri - ESPORTS Hayat, resmi ekip lisansları da dahil olmak üzere ilk ve tek pro-gamer simülatörüdür. Birinci bölümde: Zafer hayalleri, rolünü üstlen ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: U-Play Online

Publisher: u-play online, Raiser Games

sürüm tarihi: 30 Kas, 2017

Tür: Simülasyon, RPG, Strateji

ESPORTS LIFE, akademik ve sosyal hayatınızla dengelemeye çalışırken, rekabetçi oyunların heyecanını hissettiğiniz mutlak pro-gamer simülatörüdür. Becerilerinizi en popüler olan iki ESPORTS TENLERİNDE -FPS ve MOBA- ve rakiplerinizi birer birer yenmek. Bu çok epizodik hikaye odaklı yaşam-SIM Tycoon'daki çok önemli ve popülerlik zirvesine ulaşın.

EPISODE ONE: Glory hayalleri, profesyonel oyun dünyasında başarılı olmak isteyen bir amatör oyuncunun hikayesini göstermektedir. Karakterinizi özelleştirin ve Stardom için en büyük arayışlarında Mike, Mark ve Amy'ye katılın. Nemesis, Russell'ınızla tanışın ve bir eSports efsanesi olma hayalinizi bozmasına izin vermeyin.

Turnuvaları kazanarak ve dünyadaki en iyi ESPORTS kulüpleri için imzalayarak spot ışığında olun. Bu, resmi lisanslar da dahil olmak üzere ilk ve tek pro-gamer simülatörüdür. Yakın gelecekte daha fazla takım eklenecek. ESPORT'ların kaderi senin elinde!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel I3 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 8 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ