Estranged: Act II Full İndir Oyun indir

estranged: ACT II full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Estranged: ACT II, ​​bir balıkçının hikayesini takip ediyor, şiddetli bir fırtınada gizemli bir adada mahsur kaldı. Macerasının yeni başladığı ve adanın ... olduğunu biliyor mu?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Alan Edwardes

Publisher: Alan Edwardes

sürüm tarihi: 22 May, 2020

tür: macera, eylem, gündelik, korku, atıcı

estranged: ACT II, ​​bir balıkçının hikayesini takip ediyor, şiddetli bir fırtınada gizemli bir adada mahsur kaldı.

Oyun, için bağımsız bir devamıdır.

estranged: ACT i

, kahramanımın macerasını eve getirmenin bir yolunu aradıktan sonra.

Adanın, Gizletici Arque Corporation'ı ortaya çıkarırken, tehlikeli ve gelişmişlik operasyonlarına daha derinden dolanırken adanın ne olduğunu deneyimleyin.

Bu oyun, bir tercüman ve test cihazlarının bir topluluğundan yardım ile 6 yıl boyunca boş zamanlarında bir kişi tarafından geliştirilmiştir.

Anahtar fetürleri: Bulmaca elemanları ile ilk kişi macera oyunu Sürükleyici anlatı ve benzersiz karakterler Çevre Hikayesi Bilgisayarları ve Ses Günlüklerini Anlatıyor Tanıdık yakın dövüş ve atıcı savaşı

Minimum: OS: Windows 7 64 bit ve üstü, tamamen güncellendi İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2.5 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafik: GeForce GTX 470 ve üstü veya Radeon 6870 HD ve üstü DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan Ek notlar: ACT I'den daha yeni donanım gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
82
TELİF HAKKI İHLALİ