Eternity: The Last Unicorn Full İndir (v1.02) Oyun indir

sonsuzluk: son tek boynuzlu at full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sonsuzluk: Son Unicorn - Klasik RPG, Norkiz mitolojisine dayanarak lore ile. Büyüleyici yerler arasında seyahat edin, fantezi karakterlerle tanışın ve elf ölümsüzlüğünü korumak için savaşın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Void Studios

Publisher: 1c entertainment

sürüm tarihi: 5 Mar, 2019

tür: eylem, macera, rpg, hack ve slash

Sonsuzluk: Son Unicorn, oyunculara nostaljik bir his getiren klasik oyun mekaniği olan Klasik Oyun Mekaniği olan Klasik Oyun Mekaniği olan Masallardan ilham alan tamamen özellikli bir eylemdir.

Aurehen, son tek boynuzlu atı serbest bırakmak için bir arayışta genç, saf bir elftir. Bu yaratık cadılar tarafından yakalandı ve lanetlendi. Büyüleyici yerler arasında seyahat edin, fantezi karakterlerle tanışın ve elf ölümsüzlüğünü korumak için savaşın. Sonsuza dek takip et!

Bir lanet tarafından tahrip edilen bir arazide, genç elf, Aurehen, son tek boynuzlu atı kurtarmak ve Alfheim hükümdarlığına barışı geri yüklemek için çağrılır. Eski kaydırmalara göre, yalnızca Aurehen tek boynuzlu atlara dokunabilir ve ona ve bu kötü lanetten elfleri serbest bırakabilir.

Bior'un desteğiyle, kayıp birliklerini arayan bir Viking Arama, Aurehen, Nordic Folklor'tan ilham alan bir evren ve kültür olan Vanaheim'in büyük ve güzel alemini keşfedecek. Arkadaşlarla tanış ve kötülük canavarlarını yerine getirdi ... zaman sonsuzluğunu iddia etmeye geldi.

Anahtar fetürleri: Silahlarınızı seviyelendirin, oyun boyunca ilerledikçe yeni beceri ve yetenekler kazanın. Eski okul oyunlarında yaygın olarak mevcut olan bir sabit kamera sistemi .. Oyunda ilerledikçe yeni ve daha güçlü eşyaları keşfedin ve kullanın. İki oynanabilir karakter: Genç Elf, Aurehen ve Viking, Bior - her biri benzersiz bir backstory ve karakter yetenekleri ile. 12 saatten fazla oyun. Sonsuzluk dünyasının İskandinav ve fantastik temalarını yakalayan bir film müziği. Nordic Tanrılar ve Mitoloji: Nordic Mitolojisinde Tanrıların nezaketini ve gazabını ilk elden geçirin. Mitolojik Yaratıklar: Jotuns, Dev Kurt (Fenrir), Vikingler ve Cadı (Gullveig) gibi Nordic mitolojisinden yaratıklarla tanışın. İskandinav sembolizm: İskandinav mitolojisine başvuran heykeller, resimler ve silahlar.

Minimum: OS: Microsoft Windows® 7 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Quad 2.7 GHz, AMD Phenom (TM) II X4 3 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce 660 GTX + veya AMD Radeon HD 7870+++ DirectX: Sürüm 10 Depolama: 14 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® 9.0C Uyumlu 16 bit ses kartı Ek notlar: ek: Windows® (veya eşdeğeri) için Microsoft Xbox 360® Denetleyicisi şiddetle tavsiye edilir

Önerilen: OS: Microsoft Windows® 7/8/10 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i7-3770 / AMD® FX-8350 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE GTX 970 / ATI RADEON R9 SERİSİ DirectX: Sürüm 11 Depolama: 14 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® 9.0C Uyumlu 16 bit ses kartı Ek notlar: ek: Windows® (veya eşdeğeri) için Microsoft Xbox 360® Denetleyicisi şiddetle tavsiye edilir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
95
TELİF HAKKI İHLALİ