EVENING CHAOS Full İndir Oyun indir

Akşam kaos full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Akşam kaos 3D dünya, dinamik bir oyun ve daha fazlası.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: PC Games

Chaos, Deric Row tarafından geliştirilmiştir ve ROWSIX Studios tarafından yayınlandı. 21 Şubat 2018'de piyasaya sürüldü.

Gameplay

Next-Gen Technology tarafından yakıt, akşam kaosu bir 3D dünyada 2D oyun, dinamik aşamalarda ve daha fazlası tanıttı. Her karakter kendi kendine özniteliklerine sahip olan oyuncular, oyuncular doğru ekip kombinasyonuyla şaşırtıcı kombinasyonları çıkarabilirler. Hepsinden önemlisi, oyun oyunu hız ve hassasiyete odaklanmak, eski okul tarzı bir ritmi ups hissi veriyor. Siz 1 yüzündeki rakiplerinize karşı sona erene kadar savaşın.

oluklar

Mimik birçok popüler dövüş oyun mekaniğini taklit eden "oluklar" adlı bir dizi farklı dövüş stilleri vardır. Bunlar, hem karakterin Süper Ölçer sistemini (süper saldırılar için enerji ya da çaresizlik saldırıları) ve özel teknikler (örnekler, hava tarakları, koşma, push blokları, parties ve güvenlik iptali ve daha fazlası gibi)

----------------------------------------------- ---------

Özellikler şunları içerir:

-5 oynanabilir karakterler

-VS modu

-Training modu

-fast-pace yüksek güçlü savaş

-Damik arka planlar

-Fluid kontrolleri ve oyun

-Orijinal karakterler eğlenceli, benzersiz yetenekler, güçlü yönler, kişilikler

----------------------------------------------- ---------

Minimum: OS: Windows 7/8/10 (64-bit) İşlemci: Intel Core I3-4160 @ 3.60GHz veya eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 2GB, GTX 750TI 2GB veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya onboard yonga seti

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 (64-bit) İşlemci: Intel Core i5-4160 @ 3.60ghz veya eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 eşdeğeri veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya onboard yonga seti
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ