Event-D Full İndir Oyun indir

Olay-D full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Event-D - Mars'ı kolonize etmek için ilk insanlı misyonun, daha sonra kırmızı gezegene ulaşmadan açıklanamayan bir olayla bittiğinde, yeni bir astronot grubu gönderilir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: freedinTale Studio

Publisher: freedinTale Studio

sürüm tarihi: 17 Aralık, 2018

tür: macera, Visual romen

Görsel roman

Event-D, bir bilim kurgu görsel romandır, insanın insanın araştırılması hakkında düşündürücü bir hikaye ve insanlığın bu çabanın rolünü sorgulamaktadır. Kinetik bir görsel romandır (doğrusal anlatı).

Hikayesi

Yıllarca yıllık planlamadan sonra, Gezegen Mars'ı sömürebilen ilk insanlı misyon nihayet uzaya fırlatılır. Ama yarı yolda, görev, gizemli ve açıklanamaz durumlarda trajedide bitiyor.

Claire, Mars'a gelecekteki bir görevi, dünyayı geride bırakmanın ve Mars'ta yeni bir hayata başlamanın hayalleri, ancak ilk görev trajedisi nedeniyle hayalleri ezildiğinde, diğer tüm kolonizasyon misyonları süresiz olarak ertelenir.

Uzay ajansı, ne olduğunu bulmak için umutsuz, garip olayları araştırmak için yeni bir misyon göndermeye karar verir ve Claire bu yeni görevin komutanı olarak atanır.

Anahtar fetürleri: Olay-D, diğer tüm görsel romanlardan tamamen farklı bir görünümle tamamen 3B (işlenmiş görüntüler) üretilir. Üçüncü kişide anlatıldı. Hikaye Uzunluğu: Yaklaşık 60.000 kelime. Çalma süresi: 4 ila 5 saat. Hızlı ve basit hikaye anlatımı, anlamsız konuşmalar yok. Çoğu görsel romanın aksine, Event-D, arka planlar üzerinde karakter sprite kullanmaz. Bunun yerine, 3B iş akışı sayesinde, hikayedeki her görüntü benzersiz pozlar, zengin ortamlar ve kamera açılarıyla benzersiz bir işlenmiş bir görüntüdir. Naturatech tarafından müzik.

Minimum: OS: Windows Vista veya üstü İşlemci: Pentium 4 3.0ghz veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1280 x 720 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 900 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ