Eventide 3: Legacy of Legends Full İndir Oyun indir

Eventide 3: efsanelerin mirası full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. ENTERIDE 3: Efsanelerin Mirası - Bulutlarda unutulmuş bir ülkeyi keşfedin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Masaların evi

Yayıncı: ArteFex Mundi

sürüm tarihi: 28 Eyl, 2017

tür: macera, gizli nesne, gündelik, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca

Mary Gilbert'in ayakkabılarına adım atın - dünyaca ünlü Botanikçi ve Fern Flower'ın koruyucusu - bir kez daha Slav masallarının efsanevi alanını keşfedin. Kötü bir büyücüyü durdurmak ve gök gürültüsü tanrısı lehine, bulutlar arasında unutulmuş uçan adalara seyahat edin. Kaçırılan kardeşinizi kaydedin ve insanlar ve antik bulutlar arasındaki çatışmanın neden olduğu felaket bir selü önleyin.

Kardeşinize görünüşte sorunsuz bir ziyaret, insanlar ve bulutlar arasında bir çatışma sıcaklığına dönüştüğünde, size bağlı olacaktır - Mary Gilbert - Ünlü Botanik ve Fern Çiçek Koruyucu - Bir kez daha Doğu Avrupa Tanrısının Büyülü Dünyasına girin. , eski inançlar ve efsanevi topraklar.

Aitvar, bir ev ruhu, bir uçan şehrin bulutların arasında yüzerken ve erkek kardeşinin kötü bir büyücü tarafından tutsak tutulduğu gökkuşağının diğer ucuna getirildi. Onu kurtarın ve birlikte insanlar arasındaki antik antlaşmayı yenileyin. Selverness ve beceriklilik, Sigrister'ın hizmetinde Sinister Zmeys'in üstesinden gelmek için yeterli olacak ve Perun'a, Thunder tanrısı olanı kanıtlayacak mı? Okyanusun su basması için dünyayı kurtarabilecek misin?

Anahtar fetürleri: Dünyayı tehdit eden şeytani büyücüyü yen! Eski bulutlar tarihini gizleyen 40 bulmacayı çözün! Kardeşini büyülü yaratıkların yardımıyla kurtar! Kupa odasını ziyaret edin ve tanrılarla kartları toplayın! Kendinizi 30 lokasyonda büyüleyici uçan adalara daldırın!

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2.5 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ