Evochron Legacy Full İndir Oyun indir

Evochron Legacy full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Evochron Legacy - Gelişmiş Uzay Uçuşu, Savaş, Ticaret ve Keşif Simülasyonu. Geniş bir şekilde keşfedilebilir bir evrende yer alan Evochron Legacy, birçok çeşitli ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: starwraith 3D Games LLC

yayıncı: starwraith 3d games llc

sürüm tarihi: 18 Oca 2016

Tür: Simülasyon, Açık Dünya, Sci-Fi, Aksiyon, VR

Evochron Legacy, 'Lone-Wolf' hayatta kalma oyununa ve pilot kontrollü uzay aracı yönetimine odaklanan Serbest Boşluk Uçuş Simülasyonudur. Çevre ayarı, satın alma, ticaret, casusluk, yarış, eşlik, teslim etme, acil durum yanıtları, madencilik, keşif, silah / ekipman işçiliği, güneş panellerini temizleme, asteroit alanları aracılığıyla temizleme yollarını temizleme, İşe almak, korumak, ekip üyelerini, yakıt hasadı, inşaat istasyonları / şehirleri ve gemileri tasarlama / satan kiralama. Bazı hedefler, oyunun sözleşme sisteminin, kurulan parametrelerle ve ödeme seviyelerinin bir parçasıdır, diğerleri, nereye gideceğiniz, ne yapacağınız ve nasıl yapacağınız seçimlerinizle kendi şartlarınızı belirlemeniz için kullanılabilir.

Evochron Legacy, bir hikaye veya karakter tabanlı bir oyun değil, teknik bir uçuş simülasyonudur, bu nedenle arsa gereksinimleri veya önceden seçilmiş karakter rolleriyle sınırlı değildir. Oyunun yolunu ve oyundaki rolünüzü hemen hemen her noktada değiştirebilirsiniz. Kararlarınız ve eylemleriniz oyundaki rolünüzü tanımlar ve itibarınızı, servetinizi, ilerlemesini ve sıralamasını belirler. Vurgu, hem savaş hem de savaşçı olmayan hedefler için gerçek zamanlı taktik oyun stratejisi ve uçuş simülasyonunda. Geminizi neredeyse her zaman, oyuncu kontrollü savaş ve planet inişleri de dahil olmak üzere açık alanda her zaman kontrolündesiniz.

Anahtar fetürleri: Evochron, özel olarak bu hedefe yönelik seçenekler ve oyun ile sıkı bir şekilde odaklanmış bir Teknik Uçuş 'Uzay-SIM'. Oyun, galaksinin geniş bir bölgesindeki sparely nüfuslu sistemler aracılığıyla bir uzay aracını uçan ve yöneten şey üzerine odaklanır. Yalnız kurt pilotu gelecekte gibi olabilir. Evochron'un odağı, bir uzay aracını ve karmaşıklıkları, zorlukları ve daha yüksek bir 'kesintisiz' tarzı bir evrenin keşfedilmesi ve kullandığı için devam eden karmaşıklıkları, zorlukları ve ödülleri pilotluk unsurları üzerindedir. Uzay uçuşu ile birlikte SIM Focus mücadeledir. Evochron da büyük ölçüde bir uzay savaş simülatörüdür, bu yüzden oyunun çoğu objektif de odaklanmaktadır. Oyuncu, ısı yönetimi, kalkan dizisi yönetimi, enerji yönetimi, silah seçimi, üç sınıf, otomatik ve manuel nişan alma faktörleri, gizli cihazlar, 2D ve 3D radar modları, tam üç rotasyon ekseni ve üç yön ekseni gibi savaşa bağlı hukukların kontrolündedir. Newton tarzı fizik, detaylı enstrümantasyon (altı hız göstergesi, uçuş yolu belirteçleri, pusula ve adım merdiveni dahil), çoklu sayaç ölçüsü seçenekleri, alt sistem hedeflemesi, hedef şartname taraması ve ayrıntılı gemi tasarım yapılandırmalarını seçme.

Minimum: OS: Windows Vista, 7, 8.1, 10 İşlemci: 2.2 GHz AMD / Intel Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1 GB DirectX uyumlu * Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: * Shader Model 3.0 Donanım Desteği Gerekli Minimum (DirectX 9ex üzerinden)

Önerilen: OS: Windows Vista, 7, 8.1, 10 İşlemci: 3.4 GHz veya Daha Hızlı Çok Çekirdekli AMD / Intel Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2 GB veya daha fazla DirectX uyumlu * Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: * DirectX 11 Deneysel VR Modu için gereklidir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ