Evolva Full İndir (GOG) Oyun indir

Evolva full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Evolva, hızlı tempolu bir çekimin heyecanını bir kadroya emir veren taktiksel zorlukla birleştirir. Yabancı parazitlere karşı savaşın ve gezegeni kurtarın. Bu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bilgisayar sanat eserleri

Yayıncı: interplay

sürüm tarihi: 1 Haz, 2000

tür: eylem, strateji, macera

Bu gelecek ... İnsankindin genetik mühendisliği ustalaştı. Genetiği olarak değiştirilmiş savaşçıların bir ekibinin kontrolünü devralın ve awe-ilham verici dünyalarla rehberlik eder. Genolar, DNA'yı emici hale getirerek istenen yeni silahlar ve yetenekler kazanarak, Will olarak mutasyona uğrayarak herhangi bir duruma uyum sağlayabilir.

keşfedilecek on iki organik dünyaya sahipsiniz. Silahlar arasında ateş nefesi, dev pençeleri, elektrikli silahlar, gen bozuklukları, nekrositler ve yanıcı kusmalar bulunur.

Multiplayer maçlarında (LAN ve İnternet) kafaya gidin, kimin en etkili Warriors'u kimin geliştirdiğini veya internet üzerinden değiş tokuş ettiğini görmek için.

Evolva, hızlı tempolu bir çekimin heyecanını bir kadroya komuta eden taktik zorlukla birleştirir. Yabancı parazitlere karşı savaşın ve gezegeni kurtarın. Bu, en uygun olanın hayatta kalmasıdır!

Anahtar fetürleri: Başka dünyevi bir his ile çekici manzara Mutasyonlara dayalı sıradışı bir karakter geliştirme sistemi GenoHunters'ın eşsiz yeteneklerini avantajınıza kullanın

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1 GHz işlemci Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 7 veya daha iyi ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 629.3 MB Mevcut alan Ek notlar: Intel grafik cihazları Windows 8'de desteklenmiyor, lütfen Windows 10 işletim sisteminin sürümünün ardından sık sık donanım sürücüsü ve yazılım güncelleştirmelerini alacağını bildiriniz; Bu oyun uyumluluğunu etkileyebilir. Bazı Windows 10 ağ ayarları çok oyunculu oyun oynayacaktır.

Önerilen: İşlemci: 1.4 GHz işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 9 ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
100
TELİF HAKKI İHLALİ