Exiled Kingdoms Full İndir (v1.2.1124) Oyun indir

Sürgün Edilen Krallıklar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sürgün Edilen Krallıklar - tehlikeler, antik sırlar ve macera ile dolu büyük bir açık dünyada serbestçe dolaşım. Zorlu bir ortama sahip eski okul aksiyonu-RPG, sert seçimler ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 4 boyut oyunları

Publisher: 4 dimension games

sürüm tarihi: 23 Şub, 2018

tür: rpg, macera, eylem, açık dünya

Sürgünlü Krallıklar, şaşkın bir dünyayla dolaşmanıza izin veren tek oyunculu bir Action-RPG'dir, şaşkınlık ve macera ile dolu. Klasiklerden birçok yönden ilham alan izometrik bir oyundur: keşfetmek için zorlu bir ortam, sonuçları olan seçimler ve karakterinizi geliştirmek için sonsuz yolları sağlayan basit ama çok yönlü bir ruloistem. Karakter istatistiklerinizin her biri bir fark yaratacak ve dünya oldukça reaktif; Yeni konuşma seçenekleri yüksek zeka ile etkinleştirilebilir veya birçok hizip veya önceki eylemlerinizle duruşunuza bağlı olarak değişebilir.

Çok büyük bir dünyayı keşfedin: kimse sizi 135 alanda en iyi gizli sırlara işaret etmeyecektir. Benzersiz diyaloglara sahip 300 npc'den fazla ile konuşun ve "Stereotipical" Menial görevlerinden erken seviyelerde, eğik ve sert seçeneklerle dolu olan epik ölçekli parsellere kadar 90 görevi çözün. Karakterinizi 70 beceri ve yüzlerce farklı eşya ile özelleştirin. Her türlü canavar ve antagonistlerin üstesinden gelmek, bir şansınız olursa her karşılaşma için silahları veya güçleri dikkatlice seçmek. Ve klasik zindan taramasına, tuzaklara ve gizli kapılarla ve her köşenin arkasındaki istenmeyen maceracıyı bekleyen ölümle geri dönmek.

Sürgünlü Krallıklar, 4 yıllık gelişim ve yazma sırasında el yapımı içerikli büyük bir oyundur. Ortalama bir oyuncu için 120+ saatlik oyundan kolayca sayar ve yeniden oynanabilirliği dikkate alır.

Hikaye Giriş: Karanlık bir hikaye ve cesur bir yeni dünya

Bir yüzyıl önce, Andorian İmparatorluğu, korkuları dünyamıza getiren büyülü bir kataclysm tarafından tahrip edildi; insanlık neredeyse yok edildi. Birçok bin, Varnar'ın emperyal kolonisine yelken açmayı başardı: bir vahşi bir ada, tehlikeli ve keşfedilmemiş. Güvensizlik ve suçlamayı yeni bir imparator seçmek imkansızdı ve dört sürgün edilen krallık ilan edildi.

Günümüzde, Ragtag krallıkları hala sert bir arazide hayatta kalmak için mücadele ediyor, çoğu zaman birbirlerine savaşır ve yavaş yavaş barbarlığa düşüyor. İmparatorluğu ve korkular, birçok, sadece eski efsaneler ve masallar içindir. Fakat bir acemi maceracı olarak, böyle eski hikayelere nadiren dikkat ediyorsunuz; En son talihsizliklerinizle daha fazla ilgileniyorsunuz ve kronik olarak boş çanta.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1GHz Bellek: 1 GB RAM Grafik: OpenGL 3.2, 1280 x 720 Çözünürlük Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Steam istemcisi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ