Expert Rifleman – Reloaded Full İndir Oyun indir

Uzman Rifleman - Reloaded full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzman Rifleman - Reloaded - Uzman Rifleman, genel tüketiciye olan ilk 3D balistik simülatörüdür. Tüm özellikli balistik hesap makinesini içerir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Battlebyte

Publisher: Battlebyte

sürüm tarihi: 14 Ağu, 2015

Tür: Simülasyon

Uzman Rifleman, genel tüketiciye olan ilk 3D balistik simülatörüdür. Herhangi bir mühimmatın simülasyonuna izin veren ve ön odak düzlemi, ikinci fokal düzlem, çift odak düzlemi, ikinci odak düzlemi, çift odak düzlemi, ikinci odak düzlemi, çift odak düzlemi, ikinci odak düzlemi, çift odak düzlemi, ikinci odak düzlemi, çift odak düzlemi kapsamları ve dijital kapsamları içeren tam özellikli balistik hesap makinesini içerir. Kullanıcının kendi kapsam retikülünüzü tasarlamasını ve yüklemesini bile sağlar.

Uzman Rifleman'ın amacı, değerli cephane veya namlu ömrünü uzatmadan, sabit ve hareketli hedefler çekim konusunda yeterlilik kazanmanıza izin vermektir. Balistik veri girerek önceden yüklenmiş cephane türlerini kullanın veya kendi cep telefonunuzu oluşturun. Simülasyon, farklı çevresel koşullarda çekimi yapmanıza, farklı aralıklarda sıfırları deneyin ve tüfeğinizin sıfırlandığı koşulları belirleyecektir. Uzman Rifleman, kullanıcının uzun mesafeli hareketli hedefleri ve yüksek açılı çekim gibi, yaygın olarak bulunmayan senaryolarda eğitebileceği gerçekçi bir 3D ortamına sahiptir.

Anahtar fetürleri: 7.62 NATO 500 kullanıcıya kadar mühimmat türü oluşturdu. Yerçekimi ve hava direnci Delik açısı Aerodinamik atlama Delik boyunca kapsam yüksekliği Yatay ve dikey coriolis sürüklenme Kafa rüzgarı da dahil olmak üzere rastgele rüzgar yönünden rüzgar sürüklenmesi Sürüklenme Yoğunluk irtifası ve birkaç küçük düzeltme Mobil hedef Hedefi çevirme Çevir ve rehin hedefi Dinamik Hedef Haritası, hareketli hedeflerde çekim yapmanızı sağlar. Yüksek açılı harita, bir açıyla çekim yapmanızı sağlar. Kumba haritası, hedefi yerleştirmenize ve mesafesini, yönünü ve hızını düz bir haritada ayarlamanızı sağlar. 360 derecelik harita 1500 metre uzaklıktadır. Kullanıcılar, Coriolis Drift'in simülasyonuna izin veren, 360 arc ile hedefleri birleştirebilir. Toz sıcaklığını ayarlayın

Minimum: OS: XP kazan İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB grafik kartı, monitör çözünürlüğü: 1024 x 768 DirectX: Sürüm 9.0b Depolama: 1200 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: 7+ kazanın Grafikler: 512 MB grafik kartı, monitör çözünürlüğü: 1920 x 1080 veya daha yüksek
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
96
TELİF HAKKI İHLALİ