F.E.A.R. 3 Full İndir Oyun indir

f.e.a.r. 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. KORKU. 3, f.e.a.r.'yu tanımlayan tüm özellikleri sunar. Marka: Korkunç paranormal deneyim, çılgınca savaş ve dramatik bir hikaye ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: gün 1 Studios

Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

sürüm tarihi: 21 Haz 2011

tür: korku, eylem, atıcı, bilimkardeşim, macera

Alma bekliyor ve yeni bir terör düzeyinde sizin ve Cannibal Brother'ınız cehennem kabusuyla savaşır. Bükülmüş annenle yüzleşmek için bir arada savaşın ya da ölümcül bir görevde ölün. Oyuncular, insanüstü reflekslerle, genetik olarak gelişmiş bir asker olan, insani reflekslere ve zamanın düzenlenmesi kabiliyetini ya da kardeşi Paxton Fettel'in ölümsüz ruhunu, inanılmaz psişik güçlere sahip olan paranormal bir varlığa sahip olma yeteneğini üstlenebilirler.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Kan derin çalışır, f.e.a.r. Daha derin çalışır: f.e.a.r. 3, f.e.a.r.'yu tanımlayan tüm özellikleri sunar. Marka: Korkunç paranormal deneyim, çılgınca savaş ve dramatik bir hikaye. Asla yalnız korku ile yüzleşmeyin: f.e.a.r. 3, markayı geliştirmek, farklı kooperatifler tanıtımı: Derin, sosyal oyunlar, oyunculara kendi oyunlarını etkileyen farklı yetenekler yanı sıra oyuncunun deneyimlerini de etkileyen farklı yetenekler sunar. Frenetik Savaş: Aktif 360 derece kapak, evrimsel Slow-Mo modları, skorlama sistemleri ve sınıfta en iyisi, bir asker ve paranormal düşmanların bir ordusuna bakan oyuncular. Alma'nın Psişik Özü'nin bulunduğu alternatif boyutun, Alma'nın psişik özü olacağı alternatif boyut olan Almaverse, oyun dünyası Almaverse tarafından belirlenir. Yeni uğursuz ve fantastik düşman yaratıkları, Alma'nın çarpık zihninde doğuran yaratıkları gerçeğe dönüştürür ve paniği yoğunlaştırır.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz, AMD Athlon X2 4800+ Sürücü alanı: 4.4GB RAM: 2GB Ekran kartı: NVIDIA 8800 GT 512MB RAM, ATI 3850HD 512MB RAM veya daha iyi DirectX®: 9.0C

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.93GHz +, Intel Quad Core 2.66GHz +, AMD Phenom II X2 550, 3.1GHz + Sürücü alanı: 10.0GB RAM: 4GB Ekran kartı: NVIDIA 9800 GTX + 512MB RAM, ATI 5750HD 512MB RAM veya daha iyi DirectX®: 11
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ