Fabric Full İndir Oyun indir

Oyun / 12 August 2016

kumaş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kumaş, Spacetime'i zorlu bulmacaları çözmek için bükdüğünüz bir ilk kişi puzzle oyunudur ve glitchy temalı voksel bazlı seviyeleri tamamlayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Torreng Labs

Publisher: Torreng Labs

sürüm tarihi: 12 Ağu, 2016

tür: bulmaca, Sci-fi

Genel Bakış

Kumaş, Spacetime'i zorlu bulmacaları çözmek için büküldüğünüz bir ilk kişi puzzle oyunudur ve parlayan temalı voksel bazlı seviyeleri tamamlayın.

Amacınız temel olarak, seviyenin sonuna ulaşmak içindir. Bu hedefe ulaşmak için, çok sayıda eşya toplamanıza gerek kalmayacak, saçma bir şey yapmayacak ya da bir chatty AI'sini ikna etmeye çalışmayacaksınız: kumaşta, voksel tabanlı seviye ve fizik şeklini sizinle değiştireceksiniz. silah. Bu silah, alanı bükmenize, dünyayı sıkıştırmanıza, birbirlerinden ayırın ve bunları bir araya getirmenizi sağlar.

Temel özellikler

60 benzersiz bulmacalar: Kumaş, 60 eşsiz ve zihin üfleme seviyesiyle 10 saatten fazla oyundan fazla oynamaya zorlanır.

Çevreyi bükün: Silahınızla iki fayans seçtiğinizde, aralarındaki her şey ortadan kalkacak ve dünya bu iki fayansa göre sıkacak.

Fizik Yasalarını Defy: Kumaş bir platformdur, böylece fiziki istediğiniz seviyeyi bükmek için değiştirebilirsiniz. Örneğin. Yerçekimi baş aşağı değiştirmek, üst katta yürümenizi sağlar.

Beyninizle uğraşırsınız: Bulmacalar kendileridir. Seviyenin yarısını dikey veya yatay olarak bükün, ayrı parçaları bir araya getirin ve devam edebileceğiniz bir yol oluşturmak için tekrar ayırın.

ve daha fazlası: elektrik kabloları, güç alanları, daha fazla aksaklık ...

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 150 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 650 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 12 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ