Falcon 4.0: Allied Force Full İndir Oyun indir

Falcon 4.0 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Falcon 4.0, son teknoloji grafikleri, gerçekçiliği, dinamik kampanyaları ve çok oyunculu oyun ile görüş ve sesli bariyeri kırar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mikroprone

Publisher: Retroumm

sürüm tarihi: 1 Oca, 1998

Tür: Simülasyon

Uçuş SIM teknolojisindeki yeni kriter

Kuzey Koreliler DMZ'yi geçti. F-16 Squadron'unuz grev için çağrıldı ...

Sadece Acclaimed Falcon 3.0'ın yapımcıları yeni bir uçuş simülatörleri dönemi başlatabilir. Falcon 4.0, en son grafik, gerçekçilik, dinamik kampanyaları ve çok oyunculu oyun ile görüş ve ses bariyerini kırar.

Sadece mikropron, doğru topografik arazi, ayrıntılı radar ve silah simülasyonu, hiper-gerçekçi uçuş modelleri ve çarpıcı görseller sunmak için zarfı zorlayabilir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Falcon 4.0'daki gerçekçilik, GS'de kranklarken, önde gelen uçlarınız üzerinde akan buhar kadar yoğundur. Dogfight ekip üyelerinizi uçak işaretleriyle tanıyacaksınız. Tabii ki diğer takımlardaki adamlar, küçük boğa gözlerini boyamaya hazırdır. Falcon 4.0'un kalbinde, gerçek F-16 pilotları tarafından test edilen ve onaylanan gerçek zamanlı kampanya motorudur. Falcon 4.0'ın detaylı, doğru topolojisi ve çarpıcı grafikler modern askeri uçuş sims dünyasında yeni bir zemini kırdı. Falcon 4.0'da, tüm ürpertici detaylarıyla muazzam bir uçak ve toprak birimlerini keşfedeceksiniz. Buhar Ticaret Kartları dahil!

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı Depolama: 700 MB Mevcut Alan Ses kartı: 100% DirectX uyumlu kart veya onboard ses

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9 ile uyumlu 3D grafik kartı Depolama: 700 MB Mevcut Alan Ses kartı: 100% DirectX uyumlu kart veya onboard ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
76
TELİF HAKKI İHLALİ