Fall of Light Full İndir (v1.5c) Oyun indir

Light Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Işığın yıkılması, eski bir savaşçının kızını güneş ışığının son kalıntılarını görmesini sağladığı, karanlığın tüketilen bir dünya içindeki bir hikaye odaklı bir zindan paletlidir. Sadece ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: runheads

Publisher: 1c entertainment

sürüm tarihi: 28 Eyl, 2017

tür: macera, eylem, rpg, hack ve slash

"Başlangıçta, sadece bir sıkışma, çığlık atan bir boşluk vardı, burada bükülmüş ruhlar hakkında, hiçbir şeyin içinde hapsedildi. Sonra karanlık, Luce tarafından delinmişti ve onunla sıcaklık ve sipariş geldi. Erkeklerin zamanı başlamıştı ve birçok eridir. Ancak 14. dönem karanlıktan biri ... "

Eski, emekli bir savaşçı olan NYX olarak, gölgeleri kaçırıp, kasvetli zindanların çarpık koridorları boyunca yolunuzu bularak, karartılmış overworld'ün hain yollarını gezin ve uzun süredir unutulmuş tapınaklarda karanlığın emriyle savaşın. Birçok bulmacalar ve ölümcül tuzaklar arasında siz ve amacınız arasında durur - kızınızı hala ışık gören dünyanın yüzündeki son yere getirmek için.

Koyu Ruhlar ve ICO gibi oyunlardan esinlenerek, ışığın düşüşü dünyayı kendi başlarına keşfeden ve kendi sonuçlarını çizenleri ödüllendirir. Gizli karakterlerle tanışın, gizli sırların kilidini açmak ve etrafınızdaki kasvetli dünyanın geçmişi ve lore hakkında daha fazla bilgi edinmek için her Nook ve Cranny'den arayın. En sevdiğiniz kapsamlı silahlar, crossbows ve kalkanların en sevdiğiniz kombinasyonunu seçin, dövüş duruşunuzu belirleyin ve kurnaz düşmanların ordularla yüzleşmeye hazır olun. Ve hepsinden önemlisi, karanlığın ve yasak geçişlerin kilidini açmanın anahtarı olan ışığın ve anahtarı olduğu için kızınızı zarardan uzak tutun.

Anahtar fetürleri: İki elli ve çift yönlendirici de dahil olmak üzere 20 farklı savaş standarımı Hem kısa menzilli hem de uzun menzilli silahları kapsayan 10 silah sınıfı Yoldaşınızı rehberlik edin ve koruyun - Aether, Indigo Child Gölgeler, Karanlığın Askerleri ve Yeraltı Patronları Mücadele Özel güçleri kazanmak ve kullanmak için Overworld, zindanları ve tapınakları keşfedin Birçok sırrı ortaya çıkar ve çeşitli çevresel bulmacaları çöz

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core i3 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX560 Ti 1GB VRAM veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® 9.0C uyumlu Ek notlar: Lütfen minimum gerekli donanımın, oyunu düşük ayarlarda 900p / 30fps'de oynatmanıza izin vereceğini lütfen unutmayın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
32
TELİF HAKKI İHLALİ