Fallout: New Vegas Ultimate Edition Full İndir (v1.4.0.52 GOG) Oyun indir

Oyun / 30 May 2017

Fallout: Yeni Vegas full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fallout: New Vegas - Vegas'a hoş geldiniz. Yeni Vegas. Konaklamanızın tadını çıkarın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Obsidiyen Entertainment

Yayıncı: Bethesda Softworks

sürüm tarihi: 21 Eki, 2010

tür: açık dünya, rpg, eylem, macera, bilim kurgu, hayatta kalma, atıcı

Vegas'a hoş geldiniz. Yeni Vegas.

Kafasına vurulmadan önce kendi mezarınızı kazdığınız ve ölüler için ayrılmadan önce kendi mezarınızı kazın ... ve işler gerçekten çirkinleşmeden önce. Bu bir hayalperest ve Desperados kasabası, bu çöl vahası tam kontrolü için yarışan fraksiyonlar tarafından parçalanmıştır. Doğru tür silahları olan doğru türden birinin kendileri için bir isim yapabileceği ve yol boyunca bir veya iki kişiden daha fazlasını yapabileceği bir yer.

Sear-Blasted Mojave Wasteland'da, Colossal Hoover Barajı ve Neon Dübering Vegas Strip'teki yolunuzla savaşırken, renkli bir karakter, güç açlıkları, özel silahlar, mutasyona uğramış yaratıklar için renkli bir karaktere tanıtılır. ve daha fazlası. Yaklaşan savaştaki tarafları seçin ya da "Kazanan Alınan" ilan edin ve bu takipte yeni Vegas kralı kralı, yılın 2008 video oyunu, Fallout 3.

Konaklamanızın tadını çıkarın.

Temel özellikler

Yeni Vegas'ta ısıyı hissedin! Nükleer serpinti bile Sin City'nin acelesini yavaşlatamaz. Mojave Wasteland'ını yeni Vegas şeridinin parlak ışıklarına diken küçük kasabalardan - çöl arazilerinin geniş alanlarını keşfedin. Yalnızca Fallout'ta hayal edilebilecek Great Southwest'i görün.

Yahudi hizipleri, renkli karakterler ve bir ev sahibi! Bir savaş, yeni Vegas'ın tüm sakinlerinin hayatını değiştirecek olan sonuçları olan rakip hiziplerle birleşiyor. Yaptığınız seçimler, sayısız karakter, yaratıklar, müttefikler ve düşmanlarla temasa geçecek ve bu epik güç mücadelesinin son patlayıcı sonucunu belirleyecektir.

Yeni sistemler! Fallout'a yeni eklemelerin tadını çıkarın: Arkadaşlarınızı yöneten bir eşlik eden tekerlek, eylemlerinizin sonuçlarını izleyen bir itibar sistemi ve uyuşuk olarak hardcore modu başlıklı bir şövalye modu gibi yeni vejazlar. "Yakın ve kişisel" ifadesine yeni bir anlam getirmek için özel yakın dövüş hareketi eklendi. Kullanım v.a.t.s. Savaşta zamanın duraklatmak, belirli düşman vücut parçalarını hedefleyin ve saldırılarını sıralayın veya ince ayarlı gerçek zamanlı savaş mekaniğini kullanarak eylemde bulunun.

OS: Windows 7 / Vista / XP İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0GHz Bellek: 2GB RAM Sabit disk alanı: 10GB boş alan Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6 Serisi, ATI 1300XT Serisi
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
25
TELİF HAKKI İHLALİ