Far Cry 3 Full İndir (Inclu ALL DLC) Oyun indir

Uzak Cry 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Far Cry 3 - Şiddet tarafından yönetilen bir kanunsuz adanın karanlık sırlarını keşfedin ve kaçmaya çalışırken düşmanla mücadeleyi yapın. Canlı kaçmak için şansdan daha fazlasına ihtiyacınız olacak!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ubisoft Montreal, Massive Entertainment ve Ubisoft Shanghai

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 28 Kas, 2012

tür: açık dünya, eylem, macera, atıcı, hayatta kalma, çıplaklık, rpg

Far Cry 3, bir adada diğerlerinden farklı olarak belirlenen açık bir dünya birinci şahıs nişancıdır. Kölelerde ağır silahlı savaş kordlarının trafiğinin olduğu bir yer. Yabancılar fidye için avlandığı yer. Ve umutsuz bir arayışa attığınız gibi, arkadaşlarınızı kurtarmak için, bu karanlıktan kaçmanın tek yolunun ... onu kucaklamaktır

Temel özellikler:

Açık bir dünya birinci şahıs nişancı

Kendi FPS maceranızı oluşturun. Silahlarınızı, becerilerinizi ve her misyonunuza yaklaşımınızı özelleştirin, ister yoğunlaşıp silahlı eylemi, gizli yakın çekim takedowns veya uzun menzilli sniping'i tercih ederseniz.

Bir tehlike ve keşif adası

Dağlık aralıklarından ve bataklık otlaklarından beyaz kumlu plajlara kadar çeşitli bir ada oyun alanını keşfedin. Koşulları keşfedin, egzotik hayvanları, mini oyunları oynayın ve karaya, deniz veya hava yoluyla hızlıca seyahat edin. Adanın kasabaları, tapınakları, nehir limanları ve daha fazlası için yolunuzla savaşın!

Unutulmaz bir hikayeyi ortaya çıkarın ve deliren bir karakter atışı

Bir yazar lonca ödülü kazanan tarafından yazılmış, insanlığın karanlık tarafına kısa bir yolculuğa çıktıkça, bir ilgi çekici ve rahatsız edici karakterlerle karşılaşın.

tam bir kooperatif kampanyada arkadaşlarınızla oynayın

Çevrimiçi oynayın ve sizi elinizden gelenin en iyisini yapmanızı ve birlikte çalışmanızı sağlayan dört oyunculu bir kampanyada çalışın. Adayı, olasılıklara karşı hayatta kalmak için kendi arayışında bir yoldan bir mürettebatın gözünden geçirin.

Farklı bir çok oyunculu ırk

Yenilikçi Multiplayer Ödülleri Beceri ve Takım Oyunu. Seviye kurmak için, oyuncular savaş ağlarıyla destekleyerek, takım arkadaşlarını canlandırarak ve destek silahlarını arayarak birbirlerini desteklemelidir. Her maçtan sonra, oyuncular interaktif cutscenes ile koreografiye uğratan, eğlenceli ve bükülmüş yollardaki düşmanları için merhametini cezalandırma veya gösterme seçeneğine sahiptir.

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 İşlemci: Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz veya AMD ATHLON64 X2 6000+ @ 3.0GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512MB Video Ram (1GB Video RAM), DirectX9C (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0) DirectX®: 9.0C Sabit Sürücü: 15 GB HD Boşluk Ses: DirectX uyumlu (önerilen surround ses 5.1 yetenekli) Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: * Serbest bırakma sırasında desteklenen video kartlar: AMD Radeon ™ HD 2900/3000/4000 / 5000/6000 / 7000 Serisi, NVIDIA® GEFORCE® 8800 GTX / 9/200/400/500/600 serisi. Bu kartların laptop versiyonları çalışabilir, ancak desteklenmez. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır. En fazla minimum gereksinim listesi için, lütfen Http: //support.ubi.com adresindeki destek web sitemizdeki SSS'u ziyaret edin. Bir UPLAY hesabı

Önerilen: Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512MB Video Ram (1GB Video RAM), DirectX9C (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0) DirectX®: 11 Sabit Sürücü: 15 GB HD Boşluk Ses: DirectX uyumlu (önerilen surround ses 5.1 yetenekli) Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: * Serbest bırakma sırasında desteklenen video kartlar: AMD Radeon ™ HD 2900/3000/4000 / 5000/6000 / 7000 Serisi, NVIDIA® GEFORCE® 8800 GTX / 9/200/400/500/600 serisi. Bu kartların laptop versiyonları çalışabilir, ancak desteklenmez. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır. En fazla minimum gereksinim listesi için, lütfen Http: //support.ubi.com adresindeki destek web sitemizdeki SSS'u ziyaret edin. Bir UPLAY hesabı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
70
TELİF HAKKI İHLALİ