Far Cry Primal Full İndir (Inclu HD Texture Pack) Oyun indir

Far Cry® Primal Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. FAR CRY® PRIMAL - Ödüllü Uzak Cry Franchise, yenilikçi açık dünya oyunlarıyla geri döndü, büyük hayvanlar, nefes kesen ortamlar ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ubisoft

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 29 Şub, 2016

tür: açık dünya, hayatta kalma, eylem, macera, atıcı, olgun, rpg, strateji

Tropik ve Himalayaları fırlatan ödüllü uzak ağlama franchise, şimdi, yenilikçi açık dünya sandbox oyunuyla insanlığın hayatta kalması için orijinal mücadeleye giriyor, büyük hayvanlar, nefes kesen ortamları ve öngörülemeyen vahşi canavarlar getiriyor.

Dev mamutların ve Sabretooth kaplanlarının dünyaya ve insanlığı yönettiğinde, aşırı tehlike ve sınırsız macera zamanı olan taş devrine hoş geldiniz. Av grubunuzun son kurtulanı olarak, ölümcül bir arsenal olmayı öğreneceksiniz, şiddetli avcılardan kurtulun ve OROS topraklarını fethetmek ve Apex Predator'ı olmak için düşman kabileleri.

Oyun özellikleri

Daldırma işleminizi geliştirmek için, tüm diyalog sesinin tümü, 12.000 yıl önce atalarımız tarafından konuşulan bir dil, Proto-Indo-Avrupa'dan ilham alan ilkel bir dildedir ve İngilizce olarak altına alınmıştır.

Anahtar fetürleri: Far Cry'a Göre Taş Devri: Taş Devri'nin zengin ayarı, öngörülemeyen mayhem, tehlikeli tehditler ve uzak ağlamanın bilinen inanılmaz hikayelerle dolu yeni bir ortam sunmaktadır. Yokunun yukarıdaki yükselişi: TAKKAR, baharatlı bir avcı ve grubunuzun son hayatta kalan üyesi olarak oynayın. Bir hedef var: Yırtıcı olduğun bir dünyada hayatta kal. Şiddetli vahşi yaşam ve vahşi ve görkemli dünya: Bu, ölü Sabretooth kaplanlarının dünyaya hükmettiği, dev yoygun mamutların kralları olduğunu ve büyük elk sürülerinin ovalardan geçtiği yerlerde iddiasını atmadan önce. Yükselen Redwood Ormanı, Sert Taiga, Soğuk Buzul Dağları ve nemli bataklıklar içindeki Oros'un vahşi açık dünyasında bu ve daha çok korkutucu yaratıkları keşfedin.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM) veya eşdeğeri Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Windows uyumlu klavye, fare, kulaklık, isteğe bağlı denetleyici. YAYINDA DESTEKLENEN VİDEO KARTLARI: AMD RADEON ™ HD 5770 (1 GB VRAM) veya daha iyi, HD 7000/200/300 / Fury X serisi, NVIDIA® GEFORCE® GTX 460 (1 GB VRAM) veya daha iyi, GTX 500/600 / 700/900 / TITAN serisi. Not: Bu ürün yalnızca 64 bit işletim sistemini destekler. Bu kartların laptop versiyonları çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmiyor. En güncel gereksinim listesi için lütfen STOPTOR.UBI.com adresindeki destek web sitemizdeki SSS'u ziyaret edin. Yüksek hızlı İnternet erişimi ve kurulumdan sonra oyunu etkinleştirmek için gereken geçerli bir UPLAY hesabı, sisteminizi doğrulamak ve herhangi bir yeniden aktivasyondan sonra oyunlara devam etmek, çevrimiçi özelliklere erişmek ve özel içeriğin kilidini açmak için oyun oynanmaya devam etmek için gereklidir. Bu tür içerik yalnızca bir tek seferde benzersiz bir anahtarla açılabilir. Ebeveyn izni olmadan bir UPLAY hesabı oluşturmak için en az 13 olmalısınız. Ubisoft, www.farcrygame.com adresinde yayınlanan 30 günlük önceden bildirimde bir veya daha fazla belirli çevrimiçi özelliklere erişimi iptal edebilir. Oyun, Denuvo (https://www.denuvo.com/) Anti-Sember Technology içerir.

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 780 | Amd radeon r9 280x veya eşdeğeri Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Windows uyumlu klavye, fare, kulaklık, isteğe bağlı denetleyici. YAYINDA DESTEKLENEN VİDEO KARTLARI: AMD RADEON ™ HD 5770 (1 GB VRAM) veya daha iyi, HD 7000/200/300 / Fury X serisi, NVIDIA® GEFORCE® GTX 460 (1 GB VRAM) veya daha iyi, GTX 500/600 / 700/900 / TITAN serisi. Not: Bu ürün yalnızca 64 bit işletim sistemini destekler. Bu kartların laptop versiyonları çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmiyor. En güncel gereksinim listesi için lütfen STOPTOR.UBI.com adresindeki destek web sitemizdeki SSS'u ziyaret edin. Yüksek hızlı İnternet erişimi ve kurulumdan sonra oyunu etkinleştirmek için gereken geçerli bir UPLAY hesabı, sisteminizi doğrulamak ve herhangi bir yeniden aktivasyondan sonra oyunlara devam etmek, çevrimiçi özelliklere erişmek ve özel içeriğin kilidini açmak için oyun oynanmaya devam etmek için gereklidir. Bu tür içerik yalnızca bir tek seferde benzersiz bir anahtarla açılabilir. Ebeveyn izni olmadan bir UPLAY hesabı oluşturmak için en az 13 olmalısınız. Ubisoft, www.farcrygam adresinde yayınlanan 30 gün önce bir veya daha fazla belirli çevrimiçi özelliğe erişimi iptal edebilir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3

megaup

megaup

alternatif

upera

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
61
TELİF HAKKI İHLALİ