Farabel Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 November 2016

Farabel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Farabel, hikayenin sonunda başladığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Akıllılığınızı, stratejik kahramanınızı ve hayatta kalmak için buluşun özelliklerinizi geliştirin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: frogames

Publisher: frogames, goblinz stüdyosu, indienova

sürüm tarihi: 14 Ekim, 2016

tür: strateji, macera, rpg, dönüş tabanlı

Farabel, hikayenin sonunda başladığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur; Ama hepsi bu değil. Farabel'de, tüm oyun deneyimi ters çevrildi.

Maceranızı maksimum güçte bir kahramanla başlatırsınız. Geçmişe her atlamada, oyunun gittikçe daha karmaşık hale geldiği için karakteriniz biraz zayıfladı. Akıllılığınızı, stratejik kahramanınızı ve hayatta kalmak için buluşun özelliklerinizi geliştirin!

Kampanya modu: Cender, Farabel'in efendisi olarak oynayın. Şehri 26 epik ve zorlu savaş kampanyasında kurtarmak için zamanında geri dönün.

Challenge Mode: Her gün yeni bir savaşla savaşın ve her ay yeni bir sezonda diğer oyuncularla rekabet edin.

Klasik Mod: Birimlerinizi ve savaş makinelerini satın alarak kendi ordunuzu oluşturun. Düşmanınızı olabildiğince çabuk imha edin ve bir kahraman olmak için en az zayiatla! Bu oyun modu, bir dizi farklı savaşta oynamanıza izin verir.

Anahtar fetürleri: 40 farklı birim 18 farklı büyü ve yetenek

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8 İşlemci: Çift Çekirdekli - 2GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ