Fatal Fight Full İndir Oyun indir

ölümcül dövüş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölümcül dövüş - efsanevi "iki tıklama" mücadele tekniği iadeleri! Lavish, detaylı grafikler, çarpıcı özel efektler, ... ile daha fazla patlayıcı dövüş eylemi için hazır olun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dövüş oyunları

Publisher: dövüş oyunları

sürüm tarihi: 10 Haz 2016

tür: eylem

efsanevi "iki tıklama" mücadele tekniği iadeleri! Lavish, detaylı grafikler, çarpıcı özel efektler, çeşitli düşmanlar ve ortamlar ile daha fazla patlayıcı dövüş eylemi için hazır olun!

Özellikler:

"ölümcül dövüş" mobil cihazlardan taşınırken, sıkı denge, yüksek çözünürlüklü grafikler ve tam Gamepad desteği olan bir prim oyunu olarak tamamen remastered. Aynı zamanda, PC ve mobil oynatıcıların birbirleriyle adil olasılıklarla rekabet etmesine izin veren küresel lider tablolarına sahiptir.

Anahtar fetürleri: Saçma sistemi, denetlenmesi çok kolay ama usta olmak gerçekten zor. 1: 1 yanıt oranı ile hızlı işlem. Ayrıntılı Slo-Mo Decapitations ile Ücretsiz Şiddet Yüksek kaliteli modeller ve arka planlar. 2 oynanabilir karakter ile derin karakter özelleştirme, 50'den fazla ekipman eşyası ve eşleşmesi ve eşleşmesi ve yüzlerce olası oyun kombinasyonu. Kilidi açmak için güçlü kombinasyonlar ve gizli teknikler. Buhar başarıları ve ticaret kartları.

Minimum: OS: Windows XP, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz veya AMD Athlon 64 x2 5600+ @ 2.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 240 GT veya Radeon HD 6570 - 1024 MB (1 Gig) DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek notlar: Необходима Поддержка Набора Инструкций SSE2
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ