Fearful Symmetry Full İndir Oyun indir

Korkulu simetri ve amp; Lanetli prens full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Korkulu simetri ve amp; Lanetli Prens - Korkulu simetri, benzersiz bir beyin alay bükümüne sahip eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Aynı anda iki karakteri kontrol edin; Hem farklı hem de ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gamera Interactive

Publisher: Soedesco Publishing

sürüm tarihi: 12 Aralık, 2017

tür: casual, bulmaca, macera, korku

Korkulu simetri, benzersiz beyin alay bükümlü eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Aynı anda iki karakteri kontrol edin; her ikisi de farklı boyutlarda. Tuzaklarla dolu hain bulmacalarla rehberlik etmek için karakterleri eşzamanlı olarak zıt yönlerde hareket ettirmek size kalmıştır.

Özellikler

Karakterler

Korkulu simetri, kahraman, Nulan ve Heim adlı üç maceracının hikayesini anlatıyor.

Her karakter, oyunda bulmacaların üstesinden gelmenin yolları sunar, bu da karakter seçiminize bağlı olarak her seviyeyi farklı kılar!

Anahtar fetürleri: İki karakter aynı anda kontrol edin ve bunları güvenliğe yönlendirin Her biri kendi hikayesi ve becerileri olan üç farklı karakter olarak oynayın. Tonların arasında yolunuzu çekerken ölümcül tuzakların üstesinden gelince Tamamen yeni bir yaklaşım için farklı karakterlerle yeniden oynatma seviyeleri Boyutlardaki yolculuklarınızdaki gizli sırları keşfedin Klasik bir oyun çağını anımsatan zamansız bir piksel sanat stilinin tadını çıkarın Kahraman korkusuz bir maceracı. Değerli hazineler için bakıldığında, efsanevi simetriye kaydırır. Söylentileri, onlara bağlı lanetle ilgili görmezden gelince, simetri kaydırmalarını almaya karar verir. Nulan, simetri kaydırmalarını yaratan kabilenin soyundan biri. Sihirteki doğal yeteneği, onu ruhsallıkları simetride algılamasını sağlayan ruh-susamış bir büyücü olmasını sağladı.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: CPU 1GHz veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Doğrudan x 9.0c uyumlu ekran kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ