Fibrillation HD Full İndir Oyun indir

fibrilasyon HD full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fibrilasyon HD - Ewan Berrington hakkında eski bir hikayenin adaptasyonuna kendinizi bırakın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Egor Rezenov

Yayıncı: Egor Rezenov

Çıkış tarihi: 11 Nis, 2017

tür: macera, korku

Fibrilasyon, ilk kişide yaşanan ve bir oturuşta oynanacak şekilde tasarlanan felsefi ve mistik bir korku hikayesidir. Bu küçük bir oyundur ve tam bir oturum tamamlamak için yaklaşık bir buçuk saat sürer. Oyun, oyunculara, en kötü kabusumuzdaki gibi bir boşluk, çaresizlik ve endişe atmosferine daldırma deneyimi sunar.

Kahraman, Ewan, gizemli yerler aracılığıyla dolaşıyor, nerede olduğunu anlamaya çalışıyor. Korkularıyla hounded, kahramanımız bir çıkış yolu bulmak için tüm engellerin üstesinden gelmesi gerektiği, ardından oyuncunun oyun nasıl bittiğine dair seçimiyle karşılaşacağı, böylece Ewan'ın kaderine karar vermesi gerekir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel veya AMD 2.0GHz'ten çift çekirdekli 2.0GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 8600 / 9600gt, ATI / AMD Radeon HD2600 / 3600 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel veya AMD 2.6GHz'ten çift çekirdekli 2.6 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA 460 GTX, ATI / AMD RADEON HD6850 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
76
TELİF HAKKI İHLALİ