FIFA 11 PC Full İndir Oyun indir

FIFA 11 PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'de full ücretsiz indir. FIFA 11 PC, elektronik sanatların FIFA serisi futbol video oyunlarının 18. unvanıdır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: simülasyon, spor

FIFA 11 EA CANADA tarafından geliştirilen, EA Spor Etiketi altında dünya çapında elektronik sanatlar tarafından yayınlandı. 28 Eylül 2010 tarihinde Kuzey Amerika'da 30 Eylül 2010 tarihinde Avustralya'da ve 1 Ekim 2010'da Avrupa'da tüm platformlar için piyasaya sürüldü.

FIFA oyunları zaten derinliği ve doğruluğu için ünlüdür, ancak yeni PRO geçen kontroller ekrandaki eylemi gerçek bir şeye bile yaklaştırıyor. Geliştirilmiş insan-insan etkileşimleri ile birlikte, bu sadece bunun gibi oynadığı futbol gibi görünmekle kalmıyor, tüm incelik ve indikasyonu ile.
Bu sadece yeni kariyer modu olarak geliştirilmiş olan adımlar değil. Bir spor oyunda görülen en kapsamlı oyuncu yöneticisi simülasyonunu sağlar. Yeni oyuncu modelleri ve vücut tipleriyle, yeni özelleştirmeler seçenekleri ve yeni çevrimiçi modlar Bu, nihai futbol oyununun nihai versiyonudur.

Özellikler:

    Başlık sahipleri: En iyisi, tüm yeni bir oyun motoru ve tasarruflu vurgular ve özel film müzikleri ve hatta kendi kalabalık tezahüratlar da dahil olmak üzere tamamen yeni bir oyun motoru ve onlarca yeni özellik ile daha iyi hale gelir. MANEUVER: YENİ YENİ PRO PRO TOPLANTISI Sistemi, düşük gerginliğin bir koşuyu mahvedebileceği ve yeni bir kaydırma işleminin daha güvenli bir oyun sağlayabileceği daha gerçekçi bir oyun sağlar. Yeni Kariyer: Yeni Oyuncu Yöneticisi Kariyer Modu Kendi oyuncunuzu oluşturmanıza ve 15 yıllık bir kariyer yaşamanıza izin verir, yeni takım yönetimi seçenekleri ve bir arkadaş liderliği ile. Güzel Kişilik: Kişilik + Sistem, her türlü sporcuyu çoğaltmak için yeni gövde tipleri ve animasyonla, bir oyuncunun performansını tam olarak taklit eder. Kaleci: İlk defa, kaleci olmak üzere, kaleci olmak için kaleci, istediğiniz zaman herhangi bir oyuncuyu kontrol etme özgürlüğüyle doğrudan kontrol edinin.

    Minimum:

      OS: Windows 7 SP1 İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 2GB bellek ile DirectX uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Sabit Disk: 500 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu Önerilen:
82
TELİF HAKKI İHLALİ