FIFA 18 Full İndir (STEAMPUNKS + UPDATE 2) Oyun indir

FIFA 18 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. FIFA 18, sanal ve gerçek dünyalar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır, dünyanın oyunlarının oyuncularını, ekiplerini ve atmosferini hayata geçirir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: simülasyon, spor

FIFA 18

Frostbite tarafından desteklenmektedir, FIFA 18, sanal ve gerçek dünyalar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır, dünyanın oyunlarının oyuncularını, ekiplerini ve atmosferlerlerini hayata geçirir. Gerçek oyuncu hareketi teknolojisiyle hareket et - Dünyanın en sürükleyici atmosferindeki dramatik anların kilidini açmak için yeni bir duyarlılık düzeyi ve oyuncu kişiliği yaratan yeni bir animasyon sistemi. Ardından, Cristiano Ronaldo ve diğer Avrupa futbol yıldızları da dahil olmak üzere yıldız çivili bir karakter grubu ile birlikte Alex Hunter olarak küresel bir yolculuğa çıkın.

Anahtar fetürleri:

Gerçek oyuncu hareket teknolojisi. Tamamen yeni, oyun değiştirme animasyon sistemi, franchise'ın en duyarlı ve sıvı oyununu şimdiye kadar teslim etmek için her çerçevede poz yörünge eşleşmesini kullanır. Yeni hareket yakalama teknikleri ve çerçeve animasyon geçişleri ile çerçeve, oyunun futbolun gerçekliğini doğru bir şekilde temsil ettiğini sağlar.

Oyuncu kişiliği. İlk defa, gerçek dünyadaki hareketler, boyut ve nitelikler, bir oyuncunun nasıl hareket ettiğini, dünyanın en iyilerinin yaşam benzeri eğilimlerini hissetmenizi sağlar. Ronaldo'nun imza sprint, Sterling'in benzersiz dönüşleri ve Robben'in farklı kol hareketi, FIFA 18'de hemen tanınabilir.

revizyon sürüklenmesi. FIFA 18'de, en iyi oyuncuların bir kuruşun yönünü değiştirebileceğini bilerek savunucularda çalışacaksınız. Yeni top sürme mekaniği, oyuncuların 1V1 durumlara daha fazla yaratıcılık enjekte etmelerini sağlar. Daha fazla tanımlanmış dokunuşlar yapın, daha sıkı hale getirin ve her zamankinden daha dinamik olarak saldırıya uğrayın.

Minimum:

45
TELİF HAKKI İHLALİ