Figment Full İndir (v1.5.0) Oyun indir

figür full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Figür, sizi müzik, mizah ve çok katmanlı anlatı ile dolu benzersiz bir gerçeküstü evreni keşfetmeye davet eden bir aksiyon-macera oyunudur. Tozlu ve sürekli iyimser ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: yatmadan önce dijital oyunlar

Publisher: yatma dijital oyunlar

sürüm tarihi: 22 Eyl, 2017

tür: eylem, macera, bulmaca, gündelik

İnsan aklının girintilerinde belirlenen bir müzikal aksiyon macerası ... Figürün dünyasına hoş geldiniz. Garip ve gerçeküstü bir dünya; Başlarımızda duyduğumuz birçok sesin doldurduğu en derin düşüncelerimiz, dürtülerimiz ve hatıralarımızla dolu bir yer.

Bu zihin, uzun yıllar sessiz ve sakin olmuştur. Ama bir şey değişti. Yeni düşünceler ortaya çıkmaya başladı - nereye gidersdikleri korku veren kabuklu yaratıkların şeklini almaya başladı. Tek umut, huysuz tozlu, zihnin eski cesaretini geri almak ve zihnin korkularıyla yüzleşmesine yardımcı olmak için eski cesaret sesidir.

Dusty ve Ever-iyimser arkadaşınıza, Piper'ı, zihnin farklı yüzleri aracılığıyla bir maceraya katılın, bir şeyleri düzeltmek, kabusları geri atmak ve kaybedilen cesaretini geri yüklemek istemek.

Geleneksel olarak el boyaması fırçalayanların hayata gerçeküstü sanat, renkli çizimler ve büyüleyici karakterlerle dolu bir dünyada nasıl geldiğini deneyimleyin. Neşeli Özgürlük Adaları, Radiant Clockwork kasabası ve uğursuz yolların benzersiz sanatstillerini deneyimleyin.

Müzik, figürün ayrılmaz bir parçasıdır. Trompet ağaçları, piyano evleri ve şarkı söyleyen düşmanlarla dolu bir ritmik ortam keşfedin ve eylemlerinizin bu müzikal evrenin ve dinamik film müziğini nasıl etkilediğini keşfedin.

Evrensel İnsan Korkuları yüzleşmek için duygusal bir yolculuk yapın ve tozlu tekrar zihnin huzur getirmesine yardımcı olun. Kirli numaralarını avantajınıza kullanarak kabusların üstesinden gelin.

Figment, her türlü oyuncu için çeşitli zorluklar sunar. Kılıcınızı düşmanlara ustaca sallayın, beyninizi bulmacaları çözmek ve ikisini epik müzikal patron savaşlarında birleştirin.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core I5 ​​4670T @ 2.3 GHz, AMD FX 8370E @ 3.3 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 480, NVIDIA GEFORCE GTX 580M, AMD RADEON R7-265 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 11 ile uyumlu Ek notlar: 16: 9 veya 16:10 en boy oranı için destek ile ekran

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I5 ​​2500 @ 3.3 GHz, AMD FX 6120 @ 3.6 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 650 TI, NVIDIA GEFORCE GT 750M, RADEON HD5850 veya eşdeğeri Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 11 ile uyumlu Ek notlar: Denetleyici Desteği: Xbox One (Windows 10 gerektirir), PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3, Logitech F710, Logitech F310 ve diğer bazı denetleyiciler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ