Finding Paradise Full İndir Oyun indir

Cennet Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te Cracked. Cennet Bulma - Son dileğini yapay olarak yerine getirmek için ölen bir erkeğin anılarından geçen iki doktor hakkında hikaye odaklı bir deneyim.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Freebird Games

Publisher: Freebird Games

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2017

tür: macera, rpg, görsel roman

dr. Rosalene ve Dr. Watts tuhaf işler var: İnsanlara, insanlara en başından beri yaşama şansı veriyorlar ... ama sadece hastaların başkanlarında.

İşlemin ciddiyetinden dolayı, yeni yaşam, son nefesini çizmeden önce hastaların hatırladığı son şey olur. Böylece, operasyon sadece öykünündeki insanlara yapılır, hayatlarıyla yaptıklarını istediklerini yerine getirmek, ama yapmadılar.

Cennet bulmak, Ay'ın serisinin 2. tam bölümüdür. Doktorların yeni hastalarının hayatını, Colin'i, ortasına bölünmüş bir hayatı çözmeye çalıştıkları ve doğası gereği kendi kendine çelişkili gibi görünen bir dileği yerine getirmeye çalıştıkları için izler.

* Ay'a benzeyen bu, seri içinde önceki oyunları oynamayı gerektirmeyen bağımsız bir oyundur.

Minimum: OS: XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz + Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1024 × 768 yüksek renkli + Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX®: 9.0+ Ek notlar: pratik olarak bir patato üzerinde çalışır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ