Fine China Full İndir Oyun indir

Güzel çin full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Güzel Çin, bir antika mağazadan çok fazla kırılmadan bir antika mağazasından geçmeniz gereken HTC VIVE için bir VR 'Siz-Break-IT-You-Buy-IT' Simülatörüdür.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Fine China Games

Publisher: fine China Games

sürüm tarihi: 5 May, 2017

tür: Simülasyon, gündelik, VR

Güzel Çin, HTC VIVE için bir VR 'You-Break-IT-You-Buy-IT' Simülatörüdür.

Boy sırt çantanıza koyun ve bir antika mağazadan yolunuzu yapın. Registana ne kadar hızlı ulaşırsanız, puanınız o kadar yüksek olur, ancak çok fazla kırmamaya dikkat edin!

Alternatif olarak, iç Hooligan'ınızı, belirli bir zamanda mümkün olduğunca fazla hasar gördüğünüz yıkım modunda bırakın.

Oyun odacale içindir ve oyun alanınızın etrafında döndürmenizi sağlayan Walkabout Locomotion sistemini kullanır, oyunda konumunuzdan bağımsız olarak, bu yüzden asla odadan çıkmazsınız.

Oyunda kumandayı kemer veya arka cebinizde arkanızda yerleştirerek sırt çantasını takıyorsunuz, bu yüzden oyunu oynamak için bir kemer veya pantolon gereklidir.

Bitmiş oyunu temsil eden, ancak sınırlı içeriği olan ücretsiz demoyu denemeyi tavsiye ederim.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel® I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970, AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha iyi Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: HTC VIVE'yi oynamayı gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ