Firewatch Full İndir (v1.07) Oyun indir

Firewatch full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Firewatch, tek oyunculu birinci şahıs gizeminde, tek duygusal yaşam çizgisinin bir el radyonunun diğer ucundaki kişi olduğu, Wyoming Wilderness'te settir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Campo Santo

Publisher: Panic, Campo Santo

sürüm tarihi: 9 Şub, 2016

tür: macera, açık dünya, olgun, korku, rahat

Firewatch, Wyoming Wilderness'te set tek oyunculu birinci şahıs gizemdir.

Yıl 1989. Bir dağın tepesinde tünemiş, duman aramak ve vahşi doğayı güvenli tutmak sizin işiniz. Özellikle sıcak, kuru bir yaz, kenardaki herkese sahiptir. Süpervizör Delilah'ınız, küçük, elli bir radyo üzerinde her zaman size sunulmaktadır. Sadece geride bıraktığınız dünyayla iletişim kurun. Ancak, garip bir şey sizi gözetişinizden ve ormanın içine çekerken, vahşi ve bilinmeyen bir ortamı keşfedecek, sorularla karşı karşıya kalacaksınız ve sahip olduğunuz tek anlamlı ilişkiyi kurabilecek veya yok edebilecek seçimler yapacaksınız.

Bir not: Firewatch, yetişkin şeyler hakkında yetişkin konuşmalarına sahip yetişkinler hakkında bir video oyunudur. Daha genç bir oyuncuyla oynamayı planlıyorsanız, içeri girmeyi bilmek iyi olabilir.

Anahtar fetürleri: Keşfettiğiniz gibi genişleyen şaşırtıcı derecede güzel bir vahşi doğa ortamı. Terzi yapımı bir hikaye: Anlatıyı şekillendirir ve ilişkiler kurarsınız. Emniyetli bir gizem kenarı. Her tepenin üzerinde yapılacak sırlar ve keşifler. Yaşamak, nefes alma karakterleri Cissy Jones (Yürüyüş Ölüleri: Sezon 1) ve Zengin Sommer (Kızgın Erkekler) Olly Moss (Illustrator) ve Jane Ng (Mağarası, Brutal Efsane) tarafından muhteşem bir vahşi doğa ortamı Sean Vanaman ve Jake Rodkin tarafından heyecan verici bir hikaye ve senaryo (yürüyüş ölüleri: Sezon 1, envanterde poker gecesi) Chris Remo (eve gitti) tarafından karıştırılan bir orijinal film müziği James Benson tarafından sıvı birinci şahıs animasyonu (ORI & AMP; kör orman) Patrick Ewing (Twitter) ve Nels Anderson (Ninja Markası) Tarafından Gameplay Komut Dosyası ve Tasarım Çalışması (Ninja Markası)

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yüksek 64bit İşlemci: Intel Core I3 2.00 GHz veya AMD eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce, 1GB bellek ile 450 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ