Flashback – RELOADED Oyun indir

Oyun bilgisi:

Orijinal oyununun başlamasından 20 yıl sonra Conrad, oyun tarihindeki en çok beğenilen franchise'lardan birinin muzaffer geri dönüşü için aktif hizmete geri dönülmektedir.

Bu bir yeniden başlatma değil. Flashback yeniden hayal edildi. Orijinal çekirdek ekibi, 90'lı yıllarda türün standartlarını belirleyen klasik yan kaydırıcıya doğru kalırken, günümüzün teknolojisinin en iyisini yenilendi.

Özellikler: Yaratıcıları tarafından yeniden hayal edilen en iyi macera aksiyon oyunlarından biri. Aynı takım. Aynı tutku. Yalnızca bu sefer, efsanevi klasikleri yeniden yaratmak için emrinde çok daha fazla ateş gücüne sahipler! Muhteşem grafikler, muhteşem animasyonlar. Her zaman hayal ettiğin geri dönüş. Orijinal ruha doğru, ancak gerçek dışı ve havok gibi modern motorları kullanarak milyonlarca daha iyi hale getirildi. Makyaj tamamen çarpıcı. Her şey oyun hakkında. Takım, oyun mekaniğini modernize etti, oyunu daha reaktif hale getirerek, gadget'lar ve deneyim ilerleme sistemi gibi yeni özellikler sunar. Ancak geliştiriciler orijinal formülü aklınızda tuttular: Yuvarlanma ve çekim arasında ince bir denge, uzak alan istasyonlarını keşfetmek ve düşmanca uzaylı gezegenleri okutur. Yeni anıların geri getirilmesi. Hikaye 21. yüzyıl oyuncularına konuşmak için yenilendi. Orijinal oyunun rolünün çoğu hala burada - Conrad, morph'lar - ancak yeni karakterler ve birkaç bükülmeyi bekleyebilirsin, kesinlikle unutmayacaksın ... bu sefer. Nasıl kurulur:

    Flashback'i İndirin - Buradan Yeniden Yüklendi:

    Mega.co.nz: . Sana yardım etmek için elimden geleni yapacağım. Fikirlerini görmeyi umuyorum. Çok teşekkür ederiz.)
    --- Tüm oyunların dikkatlice kontrol edildiğinden eminim --- İndirme ve Yüklemenin Nasıl Yükleneceğine İlişkin Talimatlar: