Flashing Lights – Police, Firefighting, Emergency Services Simulator Full İndir (v27.01.2021) Oyun indir

yanıp sönen ışıklar - polis, yangın söndürme, acil servisler simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yanıp sönen ışıklar - polis, yangın söndürme, acil servisler simülatörü - yanıp sönen ışıklar tek bir oyuncu ve polise odaklanan çok oyunculu acil servisler simülatörü, ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: nils jakrins

Yayıncı: excalibur games

sürüm tarihi: 7 Haz, 2018

tür: simülasyon, açık dünya, atıcı, rpg

Yanıp sönen ışıklar

Polise, acil durum tıbbi hizmetlerine veya yangın departmanına kaydolun ve açık bir dünyadaki her servise özgü görevleri ele alın. Umutsuz otomobil kovalamalarına katılın, hayati tehlike oluşturan yaralanmaları teşhis edin ve ölümcül yangınları çıkarın! Her bölüm, görevdeyken faaliyet göstermeniz için kendi araçları ve ekipmanları vardır. Tek oyuncuya oynayın ya da paylaşılan bir dünyada olayları ele almak için çevrimiçi çok oyunculu arkadaşlarınızla birlikte çalışın.

Genellikle bir ceza olayına cevap veren ilk, polis en hızlı araç ve çeşitli ekipmanlarla donatılmıştır. Rolleri, tehlikeli şüphelileri kovalamak için park biletlerini dağıtmaktan farklıdır. Suçlu faaliyetleri önlemek ve devam eden herhangi bir suça bir durdurmak için her şeyi yapacaklar.

Acil bir tıbbi uzman olarak, işiniz halkın yaşanan üyelerinin, hastaların yaralanmalarını, tanı ve daha fazlasını ele almalarında tutulmasında yatmaktadır. Canlandırma ekipmanı, tıbbi kitler, sedyeler ve ambulanslar içerir.

İtfaiye'nin rolü, alanda tıbbi hizmetlerle yakından çalıştıkları için, tıbbi personelin zayiatına ulaşabilmesi için hızlı bir şekilde kesilmiş otomobilleri kesen, alevler koymak, alevler koymak çok öteye uzanır. İtfaiye, şüphelilerin peşinde koşmaya katılmayacak, ancak elbette yangınları da dahil olmak üzere, bir olayın ardından işlenecek. Azgın alevler mücadele etmek ve kapana kısılmış siviller mücadele etmek, serpme makineleri, yangın hortumu, yangın söndürücü ve bir itfaiye aracı dahil olmak üzere bazı ağır hizmet dişlileri içerir.

Çoklu oyunculu

Online diğer oyuncularla birlikte çalışın ve ekibinizi Will'de üç acil servis arasına bölün. Açık dünyanın etrafında, çeşitli araçlarda, ihtiyaç duyduğunuz yere, sivillerin kazalardaki veya kaçan bir suçluyu yakalamak için bir arada yarışmak.

Misyonlar

Eylem için çeşitli çağrılar, seçtiğiniz departmanıza dayalı olaylara yanıt verdiğinizi ve açık dünyadaki ilgili alanı görecektir. Hız ve yasadışı otoparktan, azgın yangınlara ve hayatı tehdit eden otomobil kazalarına, baskı yanıp sönen ışıklarda açıktır.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 (64bit) İşlemci: Intel Core I3 2GHz veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD R7 200 Serisi / NVIDIA 700 Serisi ile 1GB VRAM veya üzeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
110
TELİF HAKKI İHLALİ