FlatOut: Ultimate Carnage Full İndir Oyun indir

Flatout: Ultimate Carnage full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Flatout Ultimate Carnage, yıkımı yeni bir kemik kırma katliamının yepyeni bir seviyesine yükseltir. Flatout Ultimate Carnage, en iyi ve en çok arcade imha yarışıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bugbear Entertainment

Publisher: strateji ilk önce

sürüm tarihi: 19 Ağu, 2008

tür: yarış, eylem

nihai karnavun yasağı, yepyeni bir kemik kırma katliamının yepyeni bir seviyeye çıkmasını sağlar. Flatout Ultimate Carnage, gerçek dünya fiziği, üç farklı oyun modu ile en iyi ve en uç noktasında arcade imha yarışıdır, üç farklı oyun modu ve çok çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı çok oyunculu seçenekleri sunar.

Özellikler:

Arcade imha en iyi şekilde yarışı:

Flatout'un eşsiz gerçek dünya fizik motoru, 40 artı deforme olabilen parçalardan oluşan araçları, parça başına 8000'den fazla yıkılabilir nesneyle birleştirir.

Ruh halinize ve tercihlerinize uygun büyük sayıda yarış stilleri:

Kariyer Yarışı. En üst düzey düzleştirme şampiyonu olmak için 3 sınıfta yolunuzu mahvederken, ilerleyici şampiyonlukta yarışın. Arcade Yarışı. DeathMatch imha Derbies, zaman denemeleri ve çarpma zorlukları.

Yüksek rekabetçi düzlük yarış hareketi:

6 farklı ortamda 39 pistte 48 otomobil seçeneğinden, tek oyuncu modlarında 11 diğer sürücüye karşı yarışın. Parşökü çöllerde, masif fırtına kanalları ve dar şehir sokaklarında yolunuzu kapatın.

Windows Live için tam olarak destekliyor:

ırklar, derbi ve dublörler dahil olmak üzere 8 oyuncuya kadar eşzamanlı canlı oyun, artı tüm yeni DeathMatch Derbies ve Kumaralı Başkanı Yarış Modu.

Hilarious Ragdoll Karakterleri, Yarış'a ve 12 Crunching Mini Oyunlarında Mancunted Mini Oyunlar:

Ragdoll, ön camınızdan veya daha da iyisi olan, diğer sürücülerin ön camınızdan, yarıştan çıkarıldıkları için salgılanan bir düzleştirme için benzersizdir. Ek olarak, sırf vücut kötüye kullanımı için (örneğin, yüksek atlama, taş atlama, yangın, alan golü ve serbest vuruş halkası) için biraz dayak olan 12 Ragdoll etkinliği var.

Not: Çok oyunculu tüm ülkelerde bulunmuyor, lütfen ayrıntılar için www.gamesforwindows.com/live/countries adresini ziyaret edin. Bu oyunda sağlanan LAN (Yerel Alan Ağı) işlevi yoktur. Flatout Ultimate Carnage, Microsoft tarafından sağlanan Windows Live seçeneği için oyunları kullanan çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Not: Windows için oyunlar - Live, çevrimiçi çok oyunculu oyunları oynatmak için bir hesabın ayarlamanızı gerektirir. Lütfen aşağıdaki bağlantıya bakın. Daha fazla bilgi için www.gamesforwindows.com/Live. Özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Kullanım Koşullarına tabi (www.gamesforwindows.com/live/termsofuse/ adresinde). Not: Direksiyon jantları düz nihai karnesiyle desteklenmez. Sadece klavye ve denetleyici desteği. Desteklenen OS: Windows XP (32bit) Windows Vista (32 / 64bit) İşlemci: Intel işlemci 2.2GHz veya daha yüksek / AMD 2.2GHz veya daha yüksek Bellek: 2GB veya daha yüksek Grafikler: DirectX 9.0C veya 256 MB bellek ile daha yüksek desteklenen grafik kartları. Desteklenen kartlar: NVIDIA GeForce 7600 veya daha üstü, ATI Radeon X1800 veya daha yüksek. Entegre grafik cipsi ve dizüstü bilgisayarlar bu oyun tarafından desteklenmiyor. DirectX sürümü: DirectX 9.0c Ses: DirectX 9.0c Desteklenen SoundCard. Sabit Sürücü: 4.75 GB Ücretsiz Sabit Disk Alanı Kontrolörler: Windows için Xbox 360 denetleyicisi. (Xbox 360 denetleyicisi için sürücüler http://www.microsoft.com/hardware/gaming/download.mspx adresinden elde edilebilir) Not: Xbox 360 denetleyicisi önceden ayarlanmıştır ve kontrol seçenekleri ile ilgili olarak yeniden yapılandırılamaz. Klavye / Fare: PC Game Pad Kontrol Cihazı (Minimum 8 Düğme Denetleyicisi) (Oyun Pedi Denetleyicisi için Üreticiler Sürücüsü takılmalıdır. Tak ve Çalıştır Denetleyicileri desteklenmiyor)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ