Flip the Table Full İndir Oyun indir

Masa full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Masa çevirin, nesnenizin masayı çevirmek ve olabildiğince çok şey kırmak olduğu için sanal gerçeklik oyunu rahatlayan bir fizik tabanlı, nihai stres giderin. Uzun bir günün ardından ya da ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Barracuda felaket

Publisher: Barracuda felaket

sürüm tarihi: 13 Aralık, 2017

tür: eylem, simülasyon, vr

Bazen sadece masayı çevirmek istediğin gibi hissediyor musun? Patronunuz bir tabloyu saygısız mı hak ediyor mu? Yoksa sadece kahve dışındasınız ve bir tantrum atmak mı istiyorsunuz?

Yukarıdaki sorulardan herhangi birine evet cevabı verdiyseniz, hatta olmasanız bile, bu oyun sizin içindir!

Masa çevirin, nesnenizin masayı çevirmek ve olabildiğince fazla şey kırmak olduğu sanal gerçeklik oyununu hafifleten bir fizik tabanlı, nihai stres giderin. Uzun bir günün ardından ya da eğlence için şimdi çok büyük bir fatura almadan şeyleri yok edebilirsiniz!

Tüm günlük ihtiyaçlarınız için beş farklı seviye: Kendi mutfağınızdan patronunuzun ofisine ve ötesine kadar, duygularınızı farklı eşyalar ve sahne ile bırakabileceğiniz beş farklı yer vardır.

Bir şeyleri kırın, puan alın: Puanları kırmaktan puan kazanarak memnuniyetinizi ikiye katlayın! Gerçek hayattan daha iyi, ha? Bir ila üç yıldızdan derecelendirilir ve yüksek puanınızı yenmeye çalışın.

Ekipman toplam imha için özleminizi kolaylaştırmak için: beyzbol sopaları, buz kovaları ve hatta dinamit, zafere yolunuzu parçalamanıza ve mahvolmanıza yardımcı olmak için!

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 300 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7-4770 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 980 / AMD eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 12 Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ