Floor Plan: Hands-On Edition Full İndir Oyun indir

Kat planı: uygulamalı baskısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Kat Planı: Uygulamalı Sürüm - Kat Planı tamamen bir asansör içinde gerçekleşen bir bulmaca macera oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Turbo düğmesi

Publisher: turbo düğmesi

sürüm tarihi: 13 Eyl, 2017

tür: macera, vr, bulmaca, nokta ve amp; Tıkla, gündelik

Kat Planı tamamen bir asansör içinde gerçekleşen bir bulmaca macera oyunudur. Zemine gidin, eşyaları bulun ve tuhaf bir karakter grubu ile tanışın. Binadaki farklı şeyler arasındaki ilişkileri keşfedin ve sırlarının kilidini açın.

Bir asansörde sıkışıp kalırken sahip olabileceğiniz en eğlenceli.

Özellikler

Asansör ölçekli VR

Asansörün etrafında yürüyün, eşyaları yakalayın ve düğmeye basın! Ya da düğmelerinizden bir mesafeden keyif almayı tercih ederseniz, çeşitli kontrol seçenekleriyle birlikte oturabilir veya ayakta durabilirsiniz.

Klasik Tür, Yeni Boya

Zemin planı, en sevdiğiniz klasik nokta ve tıklama macera oyunlarından mekaniği alır ve ilk kişi VR için onları yeniden yayınlar. Envanter bulmacalarını hayal ederken ya da türe yeni bir şey olduğunuzu, daha önce hiç görmediğiniz gibi göreceksiniz.

Yolunuzu oynayın

bulmacalara alternatif çözümleri çözün, onları farklı siparişlerde çözün veya doğru yönde bir dürtme ihtiyacınız varsa operatörü arayın.

Önemli

Zemin planı genellikle oyuncuları tamamlamak için yaklaşık bir saat alır. Buna göre fiyatlandırdık ve unutulmaz olmak için yeterli özel anları ve arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz bir şey olduğunu düşünüyoruz. Bunu kontrol ettiğiniz için teşekkürler!

Twitter'daki geliştiricilere @TurboButtoninc'te ulaşabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5-4590 veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 veya daha büyük Depolama: 730 MB Mevcut alan Ek notlar: Uyumlu VR Kulaklık Gerekli.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ