Flying Tigers: Shadows Over China Full İndir Oyun indir

Uçan Kaplanlar: Çin Üzerinden Gölgeler Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Uçan Kaplanlar: Çin'in üzerindeki gölgeler bir hava savaşı aksiyon oyunudur.

Uçan Tigers: China PC üzerinden Gölgeler Oyunu genel bakış:

Uçan Kaplanlar: Çin'in üzerindeki gölgeler Ace Maddox tarafından geliştirilmiştir ve yayınlanmaktadır. 29 Mayıs 2017'de piyasaya sürüldü.

"Gökyüzü, patbentlerin patlayan bir Maelstrom'du, izleyicileri, flaming paraşütlerini ve Robert'in kendi yanan savaşçılarını ... sonra motorundan ayrıldı!"

FTSOC, uçan kaplanlar için kısa: Çin'in üzerinde gölgeler, Amerika'nın Dünya Savaşı'nın Çin-Burma-Hindistan Tiyatrosu'ndaki Çin'in Japonya'ya karşı Çin'e karşı Çin'in Gizli Gönüllü Squadrons'un gerçek olaylarına dayanan bir hava savaşı aksiyon oyunudur.

Headstrong avcı pilotlarının rolünü, kendi kendine fedakarlık gezginlerinin ve AVG'nin, RAF'ün ve ABD'nin AVG'nin, RAF'ün ve ABD'nin Japon Savaşı'nın saldırılarını geri almalarını engelleyen nadiren gösterilen hava savaşlarını deneyimleyin. makine. Dogfight yetenekli düşman asları "Hit ve Koş" taktikleri kullanarak, düşman hatlarının arkasında ayrılık hava saldırılarını gerçekleştirir ve Çin'in Burma Yolu'nun ve ölümcül Himalaya karşısında, Çin'in kritik tedarik yollarının savunmasında yer almaktadır.

Anahtar fetürleri:

73
TELİF HAKKI İHLALİ