FM Full İndir Oyun indir

FM full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. FM - Gizemli bir radyo spikeri, bilinmeyen kahramanın sürekli değişen bir ortamla gezindiği için son bir cinayet intiharı açıklanmaktadır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jordan Cutler

Yayıncı: Jordan Cutler

sürüm tarihi: 29 may, 2020

tür: korku

FM, anlatı ve çevreye dayalı bulmacalara büyük önem veren kısa bir birinci şahıs psikolojik korku deneyimidir.

FM'den ağır ilham alır ve bazı yönlerde, P.T için düşük bütçeli bir ruhsal halefi olması amaçlanmıştır.

UYARI: Bu oyun, ışığa duyarlı epilepsili veya benzeri diğer koşullar için uygun olmayan yanıp sönen ışıklar ve görüntüler içerir. Oyuncu takdirine bağlı olarak tavsiye edilir.

Bir ışık, kanı banyo zemini kafanızdan aydınlatır. Karo döşeli oda boş, herhangi bir mobilya veya aksesuardan yoksundur. Yerden kalkarken, vizyonunuz TV statik tarafından bozulur.

Ne yeni oldu? Neredeyim? Ben kimim?

Banyoyu terk edersiniz ve orta boy bir evin oturma odasına girersiniz. Her şey belli belirsiz tanıdık geliyor. Çevrenizi keşfederken, bir radyo aniden çarpıtmadan önce son bir cinayet intiharının yayınlanmasına başlar. Tüm ışıklar yakındaki koridorda dağılır. Birisi ya da bir şey karanlıkta duruyor, nefes alıyor.

Anahtar fetürleri: Bulmaca Segmentleri - Oyunun içindeki birkaç alan, hikayenin parçalarını bağlantı parçalarını bağlayarak, radyoda çevredeki nesnelere verilir. Bu nesnelerle etkileşime gireceksiniz ve devam etmeden önce hikaye hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkaracaksınız. Psikolojik Korku - Bir sonraki köşede her turda ne bekleyenler hakkında aşırı gerginlik ve belirsizlik. Orijinal ses oyunculuk - Radyo spikeri bu gizemli hikayeyi çözerken rehberiniz olacak. Güvenilir mi?

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ I7 veya AMD RYZEN ™ 7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 1060 veya AMD RADEON ™ RX 580 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ