Footbrawl Playground Full İndir (v0.0.4) Oyun indir

Oyun / 10 June 2017

footbrawl oyun alanı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Footbrawl Bahçesi, bir arkadaşınızla dolaşabileceğiniz bir fizik oyun alanıdır, NPC'ler, Tuzakları ve biraz daha var.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kevin Enayt

Publisher: Kevin Enayt

sürüm tarihi: 30 Ağu, 2016

tür: eylem, gündelik

Footbrawl Bahçesi, bir arkadaşınızla gidebileceğiniz hafif bir futbol dokunuşuna sahip bir fizik oyun alanıdır, NPC'leri, tuzakları ve biraz daha var.

Lütfen oyunun çok erken bir aşamada ve daha çok bir teknoloji demosu olduğunu unutmayın. Henüz 1 veya 2 ay içinde çıkacak olan sürüm 0.0.5 ile değişecek - henüz bir futbol mekaniği yoktur. Lütfen okuduğunuzdan da emin olun.

Bu kılavuz

Oyunu almadan önce. Bu oyunun şu anda bir ragdoll işkence simülaterinden sonra bir futbol maçının farkında olun.

Feuncers

İnsan langırt

Patlayıcı unvanlles

rampalar

Spinner

Daha fazla ister misin? Yeni istekleri bekliyorum!

Oyun bitmedi! Bu, bu hatalarla dolu anlamına gelmez. Özellikler hakkında konuşuyorum! Şu anda, daha iyi bir çok oyunculu deneyime odaklanacak olan 0.0.4 sürümünde çalışıyorum. Bu demektir:

Anahtar fetürleri: Tamamen özelleştirilebilir fizik oyun alanı sürülebilir arabalar Düşük yerçekimi modu Ağır çekim modu araba futbolu 2 oyuncu için yerel çok oyunculu Plased Tuzaklar Temel futbol modu İstediğiniz kadar NPC'ler ve arabalar kadar yumurtlayın ve deliliğin tadını çıkarın Dev bir elle bir futbol maçını yok et Temel footbrawl modu (bu, zamanlayıcı, yarım ve amp; kazanan koşullar anlamına gelir) Bugfixes ve parlatma Zorluklar ve başarılar gibi daha fazla oyun (örn. Smack 200 NPC'ler)

Minimum: OS: Windows Vista / Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.4GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafik: 512 MB NVIDIA GEFORCE 9800 / ATI RADEON HD 2600 XT DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows Vista / Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.4GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1 GB NVIDIA 460 / AMD RADEON 5870 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
26
TELİF HAKKI İHLALİ