Forbidden Clicker Party Full İndir Oyun indir

yasak tıklama partisi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yasak tıklama partisi - "yasak" tıklama partisi olarak adlandırılan bir neden var! Göreviniz basit - Baddies'i öldür ve meşe palamutlarını al, sonra takımını bu meşe palamutları ile yükseltin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: oneshark

Publisher: oneshark

sürüm tarihi: 29 Jan, 2018

tür: gündelik, macera, rpg, strateji

Şimdiye kadar az çizgi film karakterlerini izlemek istedim 1930'ların başlarında Kartonon Fantasy Ayarları'nda Set Düşmanların Hordes Mücadelesi? Yasak tıklama partisi, bu sonsuzluk rölantide tıklama oyununda tam olarak bunu ve daha fazlasını yapar.

arkanıza yaslanın ve doodslarınızın tüm kavgalarınızı yapmasına izin verin, bir şeylerin kontrolünde olmamız sürece. Bu durumda, tıklama hasarınızı yükseltebilir ve en verimli ekibe sahip olmak için çoklu görev yapabilirsiniz! Doods'larınızın daha güçlü ve amp olmaya devam ettiğinden emin olun; Bu kadar büyüyen zorluk oyununda daha fazla devam etmek istiyorsanız daha güçlü.

Dünyanın farklı bölgelerinde her türlü galaktik yaratıkların orduları savaşın. Rüya ekibinizi oluşturmak için 10 benzersiz animasyonlu karakterin kilidini açabilirsiniz.

Biz kimiz? OneShark, ABD ve Letonya'da el yapımı, kaliteli içerik yapan 3 kişilik bir Indie dev ekibidir. Amacımız, sanatını unutmayacağınızı ve yıllarca oynamaya geri döneceğinizi sağlamaktır! Varlık Mağazası oyunlarını, nakit kapma oyunlarını veya AAA klonlarını desteklemiyoruz. Bizim, işimiz ve müthiş hayranlar ve diğer oyuncular topluluğumuzla ilgili tutkuluyuz. Bize uyuşmazlığa katılırsanız, YouTube, Twitter ve Blogspot'umuzdaki projelerimizle birlikte takip edersiniz. Lütfen düşmeyi ve merhaba diymeyi unutmayın!

Minimum: OS: Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7 veya Windows 8 Classic İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci veya Netbook sınıf cihazları için Intel Atom ™ 1.6GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 90 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ