Forest Harvester Tractor 3D Full İndir Oyun indir

orman hasat traktör 3d full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Orman Biçerdöver Traktör 3D kesinlikle orman biçerdöver traktör 3D oyunu hakkında.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: PC Games

Orman Biçerdöver Traktör 3D, Simülatörler tarafından canlı olarak geliştirilir ve yayınlanır. 19 Mar, 2018'de piyasaya sürüldü.

Ağaçlar düştüğünde, cipsler, kesinlikle orman biçerdöver traktör 3D oyunu hakkında kesinlikle u2014 uçacak. Burada, büyük bir kayıt makinesini kontrol etmeniz ve felling ile çalışmanız gerekir. Şu anda çukur testere görevini başlatın! Ve başka bir aktivite türü için yeterince kereste u2014 zamanını doğrandırdığınızda: Orman tabanınızı yönetme!

Masif ahşap üretim misyonuna katılın. En uygun ağaç türünü aramada ormanı keşfedin. Sadece en iyi keresteyi seçin.

Modern bir günlük düzenleme makinesini kontrol edin. Günlükleme faaliyetlerine katılın ve en yeni sawmill ekipmanlarından birinin tüm yeteneklerini kullanın.

Ağaç gövdeleri kapmak için pençe kullanın ve onları testere yardımı ile bükün. Mümkün olduğunca çok fazla ahşap ürün yapın. Ancak pençe ve testere kullanarak son derece doğru olun. Kereste şımartma.

üssünüzü genişletin ve iyileştirin: Daha fazla garaj ekleyin, böylece sadece yalnız değil, yoldaşlarıyla çalışabilirsiniz, böylece daha da kereste kazanırsınız. Çiğ odundan inşaat malzemeleri ve mobilya üretmek ve daha yüksek karlar için satmak için ağaç işleme tesisleri inşa edin!

orman biçerdöver traktör simülatörünü deneyin ve alacaksınız:

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2GHz çift çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2GHz çift çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1GB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ