Forgotten Hill Mementoes Full İndir Oyun indir

Unutulan Hill Mememoları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Unutulmuş Hill Mementoes - Unutulmuş tepenin hafızasıyla şaşırtıcı bir yolculuğa hazır olun, hayatta kalabilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: FM Studio

Publisher: FM Studio

sürüm tarihi: 6 Mar, 2018

tür: macera, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca, korku

unutulmuş tepe hafızasının parçacıklarını toplayın, en gizemli sakinlerinin hikayelerinden geçiyor.

Eski bir ruhla birlikte, yeni rahatsız edici gizemleri keşfetmek için geçmişte karanlık bir yolculukla karşılaşacaksınız. Hayatta kalabilir misin?

Unutulan Hill Mementoes Ana Özellikleri

Anahtar fetürleri: En yeni bölüm de dahil olmak üzere unutulmuş tepe belleğinin içine yerleştirilmiş 5 farklı bölüm - "yaramazlık gecesi" Sizi tamamen hikayeye dahil edecek çekici grafikler grotesk karakterler ve uzun zorlayıcı bir hikaye Beyin becerilerinizi test etmek için tonlar ve bilmeceler Tüm metin ve diyaloglar 9 dilde çevrilmiştir: İngilizce, İspanyolca, Portoguese, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Rusça, Çince ve Korece Yeni özel ipucu sistemimiz, eğer basit bir tıklamayla sıkışıp kalırsanız size yardım eder Tonlar başarılar: Hepsini bulabilir misin?

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7 veya üstü İşlemci: 1 GHz işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
49
TELİF HAKKI İHLALİ