Forgotten Ways Full İndir Oyun indir

unutulmuş yollar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Unutulmuş Yollar - Aşık mısın ve garip oyunlarla ilgileniyor musunuz? Doğru adrestesin. Parlak renklerde bir labirent oyunu, ilginç ve küçük bulmacalarla: bir yürüyüş ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: illseeyou

Publisher: illseeyou

sürüm tarihi: 27 May, 2020

tür: Casual, simülasyon

Aşık mısın ve garip oyunlarla ilgileniyor musunuz? Doğru adrestesin.

Parlak renklerde bir labirent oyunu, ilginç ve küçük bulmacalarla: sadece bir çıkış yolu bulmanız gereken bir yürüyüş simülatörü.

Screepers'tan sürüngenleri veriyor musunuz? Burada değil, ama kesinlikle yalnız olmayacaksın ve duvarlardaki ipuçları böyle büyük bir labirentte kaybolmanıza izin vermeyecek.

, sadece rüzgarın sesiyle karşılaşacağınız bir dünyada görüneceksiniz ve ayaklarınızın altındaki yaprakların hışırdığınız ve ışık, Ses, MO'nuzun anısına, sızdırmazlık anında kaybetti. Labirentin sırrı için boş dünya.

Mo bu dünyadan çıkmasına yardım edin.

Gameplay: Farklı yönlerde serbestçe hareket edebileceğiniz bir yürüyüş simülatörüne benzer, sınırsız bir süre için yerinde kalın ve ayrıca bir zıplama işlevi vardır. Çalışma ve yürüyüş modları arasında geçiş yaparak, herhangi bir zamanda önceki moda geri döndürür.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i3 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE MX150 Depolama: 7 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
75
TELİF HAKKI İHLALİ