Foto Flash 2 Full İndir Oyun indir

foto flash 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Foto flash 2 - DİKKAT Müşteriler! Herkesin favori Sexy Scavenger Hunt oyunu için devamı burada! Bir pin-up takvimi yaparak ölen bir alışveriş merkezi mi tasarruf edebilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: stüdyo gamaii

Publisher: stüdyo gamaii

sürüm tarihi: 6 Eyl, 2018

tür: macera, çıplaklık

DİKKAT Müşterileri! Herkesin favori Sexy Scavenger Hunt oyunu için devamı burada! Pin-up takvimi yaparak ölen bir alışveriş merkezi mi tasarruf edebilirsiniz? Bir ölen bir alışveriş merkezi keşfedin ve bir kez daha pin-up fotoğrafçılığının gücüyle dünyayı kurtarmak için bir kez daha kurdukları için ilginç bir karakterle etkileşime geçin!

Özellikler

Bu, kabaca tamamlamak için bir saat sürecek oldukça kısa bir oyundur. Lütfen satın almadan önce bunu aklınızda bulundurun.

Anahtar fetürleri: Bir yayılma, ölen bir alışveriş merkezi keşfedin. Goofy karakterlerinin altını karşılayın. Çok yetenekli RAF tarafından çizilen 10 güzel pin-up çizimleri. Remixed Alışveriş Merkezi Muzak'dan oluşan film müziği. Minigames Galore!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel veya AMD Çift Çekirdekli CPU Bellek: 256 MB RAM Grafikler: Entegre DirectX: Sürüm 10 Depolama: 80 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ