Fourtex Jugo Full İndir Oyun indir

Oyun / 06 November 2016

fourtex jugo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fourtex Jugo - Kural tabanlı mekaniğe ve el yapımı seviyelere sahip zorlu tek oyunculu strateji bulmacası.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: tuzlu köpek dijital

Publisher: Salty Dog Digital

sürüm tarihi: 13 Nis, 2017

tür: casual, strateji, bulmaca

Fourtex Jugo (Japonlardan "15" için), yüksek derecede zorluk derecesine sahip soyut bir strateji oyunudur, bir fayans ızgarasında oynanır. Amacınız, her bir başlangıç ​​düzenini hedef puanı yenmek ve lider tablolarda veya kişisel en iyi puana karşı rekabet etmek için optimize etmektir. Her seviyede ilerleme, nihayetinde geçersiz hale getirmek için üç tür parçacının birbirleriyle birleştirilmesini içerir. Void'i en iyi şekilde manipüle ederek, bu seviyenin ustalığınızı belirten, her bir seviye için belirtilen hedef puanı karşılama veya aşma hedefinize ulaşabilirsiniz. Ekstra zorluk için, geçersiz ile herhangi bir parçacık etkileşimi olmadan hedef puana ulaşmayı deneyin. Partiküllerinizi ve boşluklarınızı doğru zamanda ve hedefinize ulaşmak için doğru yerlerde oluşturmanız gerekir.

Temel özellikler

Steam Cloud Desteği

Büyük Resim Modu: UI, görmek ve işletmek kolay olacak şekilde tasarlanmıştır

Anahtar fetürleri: Buhar özellikleri: Tam Denetleyici Desteği veya Klavye veya Fare ile Oynat: İnsanlar tarafından el yapımı seviyeleri: Günlük Seviyeler: İstediğiniz zorluk seviyenizde stratejik veya rasgele oynayın: Seviyeler kilitlenmemiş: Orijinal sanat ve bağlam duyarlı orijinal ses:

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0c destekli grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / Windows 10
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ