FoxTail Full İndir (v1.2) Oyun indir

tilki kuyruğu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Foxtail, 90'lı yılların ortalarından ilham alan klasik bir görevdir. Karmaşık görevler ve onları çözme özgürlüğü, ilginç bir arsa, güzel grafikler ve elbette, bir atmosfer ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gingertips Game Studio

Publisher: Gingertips Game Studio

sürüm tarihi: 1 Mar, 2018

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Foxtail, klasik bir nokta ve tıklama arayışıdır. Orta 90'ların eski piksel macera oyunlarından ilham çizme, sofistike modern teknolojiler kullanmadan atmosferik ve muhteşem bir dünya yaratıyoruz.

Foxtail, büyükannesi için bir tedavi bulmak için yolculuğa çıkan Leah adında sevimli, genç bir tilki hakkında. Hayatının değişen hayatı boyunca ormanları, bataklıkları ve mağaraları araştırıyor, çeşitli yaratıklarla tanışır ve ihtiyaçlarında onlara yardım eder.

Ayrıca büyükbabasının gizemli geçmişlerinin sırlarını da ortaya koyuyor ...

Kompleks ve Değişken Görevler: Tilki kuyruğunun dünyası, oyuncunun hayal gücünü tetikler ve problemleri farklı, ancak karmaşıklık yollarında eşit olarak çözmek için bir fırsat verir.

Büyüleyici bir hikaye: Eski okul maceralarının yavaş ritimini yankılanıyor, hikaye hala renkli ve etkileyici, ama asla sıkıcı değil.

Karakterler ve Hikayeleri: Oyunun her karakterinin, oyuncunun bir şekilde, bir şekilde veya başka bir şekilde katılması gerekeceği kendi hayatı vardır.

Ana kahraman, Leah tilki, herhangi bir tilki olması gerektiği için karizmatik, eğlenceli ve kurnazdır. Uzun ve zor bir yolculuğa sahip olacak: Geceleri madenlerin, dağların, bataklıkların ve tehlikeli ormanların labirentleri boyunca, kendi korkularını yenerek ve yolda onunla tanışanlara yardım etmek.

Bütün bunlar, geri çekilmesine veya teslim etmesine izin vermeyen büyük olumlu bir amaçtır.

Minimum: OS: Windows XP SP3 İşlemci: Pentium III 800 MHz Bellek: 128 MB RAM Grafikler: SVGA VideoverTer DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ek notlar: RAM - 128 MB, DirectX 9.0C veya OpenGL
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ